Tyszanie wciąż testują

JAC
Piłkarze GKS Tychy wygrali z IV-ligową Skrą Częstochowa. Trener Adam Nocoń testował w tym meczu sześciu graczy. Najlepiej wypadł Krzysztof Zaremba z Podbeskidzia, który strzelił dwa gole.

Sprawdzani byli też Piotr Łopuch z Ruchu Radzionków, Kamil Jakubi i Rafał Jędrzejczyk ze Stadionu Śląskiego, Krzysztof Maciaszek ze Zdroju Ciechocinek i Rafał Magaczewski z Wesołej.

W meczu z Rakowem Kluczbork nie wykorzystał w końców-ce dwóch karnych. Uderzenia Skwary i Glanowskiego obronił bramkarz Maciej Szramowiat.

GKS Tychy - Skra Częstochowa 3:1 (2:1)
1:0 Krzysztof Zaremba (28), 1:1 Adrian Kozieł (30), 2:1 Krzysztof Zaremba (40), 3:1 Artur Nowak (56)
GKS I połowa: Magaczewski - Odrobiński, Kopczyk, Masternak, Dębowski - Furczyk, Babiarz, Czupryna, Bizacki, Feruga - Zaremba.
II połowa: Kojdecki - Łopuch, Szczypior, Jakubi, Kozłowski - Jędrzejczyk, Kruk, Kruczek, Maciaszek - Sieniawski, Nowak
Raków Częstochowa - MKS Kluczbork 2:2 (1:1) 1:0 Piotr Ceglarz (6), 1:1 Patryk Tuszyński (15), 1:2 Michał Glanowski (52), 2:2 Damian Stolarski (77)
Raków Szramowiat - Mastalerz, Pluta, Hyra (75. Nogal), Kowalczyk (65. Łysek)' Nocuń (46. Stolarski), Ogłaza (60. Kmieć), Ceglarz (60. Kowalczyk), Gajos - Zachara (75. Kulawiak), Fornalczyk (46. Brondel)