Andrzej Pilot odbiera statuetkę i dyplom Andrzej Pilot odbiera statuetkę i dyplom

Andrzej Pilot odbiera statuetkę i dyplom (© Fot. Marzena Bugała-Azarko)

Plebiscyt Osobowość Roku 2017 „Dziennika Zachodniego” uwieńczyła wielka gala w środę, 28 lutego 2018. Jednym z laureatów w kategorii „Samorządność i społeczność lokalna” został Andrzej Pilot, prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Od czterech lat jest prezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach i, jak przyznaje, wraz ze swoim zespołem udało mu się doprowadzić do tego, że dziś ekologia, a przede wszystkim temat smogu, jest jednym z najważniejszych w naszym regionie. - Ta prestiżowa nagroda „Osobowość Roku” jest pewnym podsumowaniem wielu lat mojej pracy na rzecz społeczeństwa, ale też nagrodą za działania w obszarze szeroko pojętej ekologii. Wiele projektów, które pomagałem tworzyć wraz ze współpracownikami, przyczyniło się do rozpropagowania tak nośnego tematu, jakim jest ekologia, smog i edukacja społeczna - podkreśla nasz laureat, dodając, że dziś są to tematy topowe i bardzo ważne dla mieszkańców naszego regionu. Andrzej Pilot docenia przy tym pracę swoich konkurentów, z którymi rywalizował w naszym plebiscycie.

- Zwycięstwo w gronie tak zacnych kandydatów nabiera smaku. To, co robią dla swoich społeczności, jest bezcenne.

Śląskie Ekologiczne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!