Réhahn sfotografował "Morskich Cyganów", zwanych też "Morskimi Koczownikami", u wybrzeży Borneo.

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!Na wybrzeżach Azji Południowo-Wschodniej żyją społeczności, które prowadzą półkoczowniczy tryb życia i nazywają się "Morskimi Cyganami". Badżawowie zamieszkują rejony Malezji, Brunei, Indonezji, Borneo i Filipin. Większość czasu spędzają na łodziach, gdzie łowią ryby i mieszkają. Na rafach koralowych budują swoje pływające wioski.

Réhahn to urodzony w Normandii francuski fotograf. Pasją Réhahna są podróże, zwiedzając świat zrobił swoje najlepsze zdjęcia. W swoich fotografiach stara się pokazać mieszkańców najbardziej dzikich miejsc na naszej planecie. Więcej fotografii Francuza znajdziecie na jego stronie internetowej oraz na facebooku.

Źródło: www.rehahnphotographer.com
www.facebook.com/Rehahn.Photography.

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!