Stopa bezrobocia rejestrowanego w Polsce wynosi średnio 8,1 %, w woj. śląskim - 6,5%. Najwyższe w kraju jest w pow. szydłowieckim, w woj. mazowieckim - 28,1%!

Sprawdź w którym z powiatów woj. śląskiego stopa bezrobocia jest najwyższa - kliknij TUTAJ.Zatrudnienie rośnie, a wraz z nim oczekiwania kandydatówPraca

Komentarze (20)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Jaroo3 (gość)

ja jestem ze Świętochłowic i lekko nie jest z pracą, zwłaszcza dla kobiet slask-praca.pl/miasto/swietochlowice/. Niestety zlikwidowano wiele kopalń, a jednak Śląsk to rejon, gdzie przemysł ratuje sytuacje na rynku pracy.

Donald Trump (gość)

Potrzebna nowa miotla z zewnatrz w Zawierciu !!! Tylko kompetencje.wiedza. trzeba raz na zawsze przeciac zaorac i zrobic nowe otwarcie! Bo zawsze bedziemy w tyle do reszty woj.slaskiego !Panie Prezydencie czemu nie dolaczylismy do metropolii! Przegralismy historyczna szanse rozwoju!

expertyza experta niezależnego (gość) (logiczny)

Krótko mówiąc, zawiercioki poganiając komuchów którzy zapewniali im pracę - spadli na główke ze swojego wielkiego koscioła albo zderzyli się ze swoim wielkim budynkiem dworca albo pogłupieli albo poszaleli.

logiczny (gość) (Obudzeni)

Po zniszczeniu komuny przez zawierciańskich głupków w swoim mieście, do czasów powstania PO to miasto już zostało już rozkradzione a zakłady zrównane z ziemią, A wtedy jeszcze PO w ogóle nie było, wiec nie mąć pislamyczyku. Poza tym, do powrotu do stanu jakie Zawiercie było za komuny, to teraz trzeba by było z 50 lat, czyli nie za twojego życia, już.

Obudzeni (gość) (ciemnylud)

To ty jesteś ciemny pisząc takie komentarze. To są lata pracy POpaprańców, zrobili ludziom wodę z mózgu, rozk.adli wszystko, resztę sprzedali. Właśnie o to im chodzi, aby ludzi zniechęcić do wszystkiego wtedy oni będą mogli kra.ć dalej i nikt im nie będzie przeszkadzał. Ta grupa, która dzisiaj narzeka na PIS, która, demonstruje z byle głupoty, to właśnie ci, którzy boją się utracić dojne koryta, łatwe pieniądze, którzy boją się poniesienia odpowiedzialności karnej. Ta grupa to PO, Nowoczesna, KOD no i PSL. Polacy już przejrzeli na oczy i nie pozwolą się więcej ogłupiać i manipulować sobą.

i tyla (gość) (Donald Trump)

Z tego wychodzą jednak niepokojące wieści, bo to by oznaczało że poziom umysłowo-polityczny mieszkanców jest na poziomie chodników, niestety. Jasnym tego dowodem było obalenie przez nich komuny w Zawierciu, którzy dawali im pracę przez 40 lat, a teraz każdy tylko narzeka, że pracy nie ma. W zasadzie z tymi ludźmi to miasto nadaje się do likwidacji a potem zaorania. Przecież takie upadki miast zdarzały sie na świecie, no ale żeby z samej głupoty mieszkańców, to już rzadkość, no ale mieszkańcy Zawiercia dali jednak radę, więc nadają się do rozgonienia-rozpuszczenia na 4 wiatry.

Donald Trump (gość) (doradca)

Wlasnie czemu....o to jest pytanie moze po prostu Zawiercianie sa malo obywatelscy......beton rozowy.czarny.czerwony nie wazne jakie jto ma poglady niech po prostu zacznie robic swoja robote.Miasto umiera mlodzi uciekaja......SAG cos tam sie dzieje oprocz A. i V. marazm pikujemy w dol

pol (gość) (prawda o Zawierciu)

nie ma prawdziwego "rynku" bo to była sypialnia dla robotników hut i przędzalni powstałych w czasach rewolucji przemysłowej więc stosunkowo niedawno. To nie miasto z kilkusetletnimi tradycjami, więc wcale mnie nie dziwi że tak właśnie wygląda.

doradca (gość) (Donald Trump)

No to może zamiast czerwono-czarny beton non stop - zamówić różowy beton ze Słupska ?. Przy okazji, czemu mieszkańcy ciągle wybierają tych samych radnych - mistrzów dziur od chodników ?.

Donald Trump (gość) (pytajnik)

W d...mam czarny beton tylko potrzebny prezydent " z kohones" poczytaj o Nowej Soli można można a u Nas czerwono-czarny beton non stop....no cóż ..chodźmy na wybory i wybieraj my a nie frekwencja pozal sie.....

Obiektywny (gość)

Zejść ze 100% pracy dla wszystkich mieszkańców Zawiercia, co mieli za czasów komuny i co ona im zapewniała, na obecne 3 miejsce w województwie w liczbie bezrobotnych, no to trzeba mieć niezłego pierdolca w przeciętnym zawierciańskim łbie.

prawda o Zawierciu (gość)

Co to za miasto, co nawet nie ma swojego Rynku ?!. Całe Zawiercie ma wygląd jakiegoś przedmieścia. W sumie kupa dziadostwa i tyla. Najlepsza posada w tym przedmieściu ? - to bycie radnym i gadanie o dziurach w chodniku.