Ceny masła znów pójdą w górę. Będziemy płacić ponad 7 zł za kostkę?

Ceny masła znów pójdą w górę. Od maja br. masło zaczęło drożeć, teraz będzie jeszcze gorzej. Wszystko przez suszę i rosnący popyt. Czy znowu wróci masło za 7 złotych? Co jeszcze podrożeje? Czytaj więcej - kliknij powyżej "zobacz galerię.

Kuba Lelewicz

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

04.09.2018, 00:18

i niech idą i tak ich nie kupuje jadam margarynę :)Masła dobrego nie ma

03.09.2018, 13:36

Jo je w Reichu juz 34 lata i wracom nazod mom fast emeryturka 2700 ojro i ida zurück do Hindynburga na starosc.
A kto chce zapierdalac na nieroby i penery i gosci makreli za 5 euro to Bitte schön.

03.09.2018, 11:56

to wypierdalaj do Niemiec albo do Anglii nikt cię tu nie trzyma debilu

02.09.2018, 21:56

i slusznie rząd powinien podniesc cene żywnosci nie o 20% jak dotychczas lecz o 50%,Wszystko powinno isc mocno w gore zebysmy mieli wiecej w budzecie.Wtedy dadza wiecej na zbrojeniowke bo teraz nie ma armii.Paliwo od 1 stycznia ma kosztowac ok 5,5 zl a powinno 6zl i tak samo z energią elektryczną,Dosc okradania państwa nie placąc abonamentu RTV,wreszcie tez obniżają 500+ i slusznie bo za darmo rozdawac tez nie ma co tym bardiej ze deficyt wynosi obecnie 1 miliard,a zadluzenie państwa wg GUS rosnie 10 mld miesiecznie.zacisniemy pasa i bedzie dobrze

02.09.2018, 14:35

I? o maśle piszą na stronie katowice.naszemiasto.pl a milczą o wielu ważnych sprawach. Jak ma się masło do Katowic???

02.09.2018, 10:47

Jest wiele problemów w samym Chorzowie, a redakcja się rozpisuje o pierdołach. Coś drożeje, coś tanieje - tak jest w gospodarce wolnorynkowej. To nie rząd ustala ceny. O nich decyduje podaż i popyt. Nie żryjcie redaktorzy tyle masła to nie będziecie mieć sklerozy i będziecie pamiętać, że o cenach decyduje wielkość urodzaju, pogoda, zmowy producentów i wiele innych czynników. Tak działa kapitalizm i tyle. Zajmijcie się lepiej problemami Chorzowa - miasta nijakiego, brzydkiego, bez perspektyw i żle zarządzanego.

01.09.2018, 14:45

Taką zasadę wyznaje "jedyny słuszny przywódca jedynej słusznej partii" - niejaki brat bliźniak swego brata bliźniaka. Dotąd wciskają ludziom kłamstwa aż ci w nie uwierzą... Ba - oni sami w te kłamstwa zaczynają wierzyć!
Mam nadzieję, że już wkrótce się to skończy - zanim rozwalą kraj i jego gospodarkę do reszty. Pół świata się śmieje z Polski i jej rządów... WSTYD!!!

01.09.2018, 12:54

dokładnie mam 3 telefony, komputer i tablet , wszystko dałem na plus a szwabski dziennik dał minusy - ale jak na razie to masz 8 ;1

31.08.2018, 13:12

Każdy pojedzie do Niemiec pracować, bo tutaj w tym polskim bałaganie nie da się żyć

31.08.2018, 13:09

Wszystko przez pis, Niedługo chleb będzie kosztować 10 zł. I wszystko będzie bardzo drogie a pensje stoją w miejscu

31.08.2018, 10:09

I co krzyczy? I co krzyczy?? A kto Ci każe to masło żreć? Bądź fit, niemiecki pismaku:)))))

31.08.2018, 07:41

ruszcie głowami tak by pieniądz przestawał stopniowo rządzić światem.Swój prąd woda i ogrzewanie.Na przestrzeni wieków do tyłu można się dowiedzieć jak robiono masło prano, pralke dziś można zrobić by za darmo [prała lodówke też i na wieki.NASA już dawno to ma ,część tych technologii jest miedzy nami.Ja sam potrafię takie rzeczy projektowac a nie tylko w banknot patrzeć

30.08.2018, 22:51

No tak zbliżają się wybory więc niemiecki szmatławiec jaki jest ta witryna należący do Verlagsgruppe Passau znowu manipuluje i podjudza Działając jak ich rodak Joseph Goebbels uznają zasadę że Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.

30.08.2018, 22:00

a niech będzie nawet po 15 zł sami w końcu producenci to zeżrą a ja sobie smalcu z cebulą zrobie hehehehehhehehe