Chcesz kupić tańsze paliwo? Zostań związkowcem... lub księdzem

To doskonały czas na zostanie związkowcem. Jesienią rusza program rabatowy dla członków Solidarności, dzięki któremu dostaną zniżki na stacjach Lotos. Związkowcy oraz ich rodziny korzystające z kart paliwowych LOTOS Biznes otrzymają zniżki na paliwa, myjnie, oleje i płyny do spryskiwaczy oraz produkty z menu Cafe Punkt. Z podobnych rabatów mogą skorzystać także członkowie innych związków, z którymi Lotos ma podpisaną umowę. Na karty rabatowe mogą liczyć także księża. Czytaj więcej - kliknij powyżej "zobacz galerię".

M. Niedobecki / red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

05.09.2018, 07:35

Przyzwyczajajcie się. Niedługo nie kupicie podstawowych artykułów nie mając kartki od księdza ze spowiedzi. Niestety zindoktrynowane społeczeństwo o zawstydzającej średniej IQ nadal będzie stać murem za czarną patologią.

04.09.2018, 18:05

No tak Pis i kościół to sitwa i mafia . Jedni kradną nasze pieniądze z podatki , dają Rydzykowi i innym łlebanom a drudzy za nasze rozbijają się maybachami , tuczą się i pławią w luksusach , pałacach jak Głódź. W zamian za to w kościele wciskają ciemnocie że trzeba skromnie żyć, proszą o datki i głosowanie na Pis .
A związkowiec od siedmiu boleści były tokarz Duda vel Kacperek trzyma z Pisem bo ma profity, pensje, limuzynę, wypoczynek gratis a w TVPis mówi że ciężko pracuje.

03.09.2018, 22:48

Szanowny Panie/Szanowna Pani" GRUPA". Chyba czytaliśmy inny list... po Pana/Pani poście sięgnęłam do niego jeszcze raz z myślą że może coś mi się pomyliło... ale nie. Nie znalazłam ani jednego słowa kłamstwa. Wszystkie wymienione w liście inwestycje widziałam na własne oczy. Aha.. no i przeczytałam wyraźnie, że Napisano tam że nie udało się zrobić wszystkiego... Nie wiem ale chyba Pan/Pani dostał inny list. w moim nie było ani grama kitu. Pozdrawiam

03.09.2018, 13:51

Kotala w ostatnim czasie napisał list ( jest wrzucany do skrzynek pocztowych) do Mieszkańców Chorzowa, w którym podkreśla swoje „zasługi”, bezwstydnie pisze o wszystkim jakby już wszystko zrobił ( szczególnie to co naobiecywał), jakby w Chorzowie było idealnie, a Chorzowianie byli super szczęśliwi i za wszystko mu wdzięczni. Pisze, że w Chorzowie żyje się bezpieczniej, że jest dobra opieka medyczna, drogi są coraz lepsze, komunikacja wspaniała, mieszkańcom się dobrze mieszka, edukacja na wysokim poziomie, jest coraz więcej żłobków i przedszkoli, przestrzeń jest coraz ładniejsza i przyjaźniejsza, polityka senioralna jest super Panie Kotala czas najwyższy się obudzić, zejść na ziemię, ponieważ ogromna grupa Chorzowian prężnie działająca , jest oburzona i wstydzi się za takiego prezydenta, który na siłę i w bezczelny sposób wciska nam wszystkim kit, chyba, że podczas upalnych dni nie nosił kapelusza i tak panu przygrzało, że myśli, iż to co opisuje to wszystko prawda?. No ale to trzeba się udać do lekarza. Tymczasem Ośrodek dla dorosłych osób niepełnosprawnych przy ul. Beskidzkiej w Chorzowie ma kłopoty. c.d.n.

03.09.2018, 13:50

Brakuje pieniędzy na najpotrzebniejsze rzeczy, a podopieczni bardzo źle znoszą upały w rozgrzanych pomieszczeniach. Jednak na Ruch i nagrody dla wiceprezydentów się znalazły i to nie małe. Wiemy też, że znowu jest układ pomiędzy Kotalą, Koplem i częścią radnych, którzy mają obiecane stołki na listach PO.
Mieszkańcy maja już tego dosyć dlatego Kotalę nie nazywają prezydentem, ale „worem chorych obietnic”.
Chorzowianie, pamiętajmy o tym, iż obiecanki panującego prezydenta i jak i Radnych są składane na wyrost o czym zdążyliśmy się przekonać podczas 8 lat kadencji obecnie panujących. Już teraz nadchodzi czas, w którym pokażemy im wszystkim czerwone kartki i wyzwolimy to miasto. Skończymy z rujnowaniem Chorzowa i zadłużaniem go na potęgę Kotala musi zwrócić do budżetu pieniądze, które zostały ukradzione z kasy ( tak przecież obiecywał), pieniądze wydane na Ruch i pieniądze wydane bezprawnie na nagrody dla wiceprezydentów.

02.09.2018, 21:34

to sobie wykup abonament i bedziesz m iał taniej takie to trudne?

02.09.2018, 21:33

jak ktos wykupi kupon podarunkowy to tez bedziesz protestował bo Ty nie masz? zwykły januszek

02.09.2018, 21:30

hahaha czytanie z e zrozumieniem sie kłania ;) ale i tak uwazam ,ze tytuł mocno tendencyjnu ,ukierunkowany na to żeby burze zrobic

02.09.2018, 16:32

Kur//estwo zawsze potrafi się ustawić. Kiedyś to był PZPR a teraz czarnomafijni i zaplecze PiS!

02.09.2018, 13:22

autor napisał głupawy tekst - karty paliwowe a zatem i zniżki, mają wszystkie firmy które zechcą podpisać umowę z Lotosem albo Orlenem. A tu o rzekomych "przywilejach" związkowców i księży. Autorowi coś się pomieszało

02.09.2018, 07:20

HaHAHA a jak to się ma do równego traktowania ze względu na wyznanie, i przekonania polityczne? Za chwilę czarnoskórzy i chińczycy będą mieli zwyżkę, a obok zawiśnie kartka "psom i żydom wstęp wzbroniony". Dla mnie SKANDAL ścigany przez prokuraturę.

01.09.2018, 23:03

Ksiądz to baranek Boży który jest zesłany, aby pomagać ludziom potrzebującym. A w rzeczywistości to oszuści i zlodzieje bez serca i zdradliwe ludzie .Opodatkować ich !!!!

01.09.2018, 22:54

Ksiądz to teraz przy pisie mają dobry biznes, duża kasa, wolność, wino, kobiety, samochody itd.itd....

01.09.2018, 22:51

Księżulek się odezwał?

01.09.2018, 18:55

Ludzie! Miejcie trochę godności i takim firmą jak Lotos podziękujcie, to MY jesteśmy klientami i nabijamy kabzę tym złodziejom!!! Ja osobiści nie będę tam tankował, niech sami związkowcy, ich rodziny i księża tam tankują, na zdrowie, ja nie zamierzam.