Jakiego psa wziąć do mieszkania w bloku? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo ważna, bo niektóre rasy nie nadają się do trzymania w zamkniętych pomieszczeniach, a kupno zwierzaka zakończy się wieloma frustracjami zarówno dla właścicieli, jak i samego czworonoga. Zobaczcie, jakie rasy najlepiej radzą sobie z życiem w bloku. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do tekstu.


Hallo

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Czytelnik (gość)

Wpiszcie sobie - także ludzie w redakcji - w wyszukiwarce hasło "Psy rasowe - Cała prawda". Brytyjski film dokumentalny pokazuje niewyobrażalne cierpienie tych zwierząt. Na początku myślałem, że to kolejne jakieś teorie spiskowe czy dokument jakich pełno aby przykuć uwagę. A niestety jest to jeden z najbardziej przykrych filmów, jakie widziałem.

wsciekla (gość)

Tak jeszcze wiecej szczekajacych na balkonach i wyjacych po wyjsciu pana tak jest u brata w klatce aria zaczyna sie nawet o 5 rano i co zrobic bo ktos chce pieska a ze ten umila innym zycie to co?jak moje dziecko przebiego z pokoju do kuchni to zaraz pukali w sufit.Dobrze ze tylko pare dni bylismy bo bym zwariowala.

Weterynarz (gość)

Proszę nie zachęcać ludzi do posiadania ras brachycefalicznych tj buldogi! To bardzo chorowite zwierzęta; obecnie trwa walka o zastopowanie hodowli tych ras! Za wąskie nozdrza, za długie podniebienie miękkie, za płytkie oczodoły, głębokie fałdy skórne, trudne i niebezpieczne porody, liczne alergie...

azor (gość)

może redakcja zajęłaby się jakimiś łatwiejszymi tematami? co najmniej połowa z wymienionych przez redakcję ras wymaga ludzi świadomych ich cech i zachowań, a także umiejących pracować z psami... fakt, że pies jest mały nie znaczy, że jest "łatwy" do wychowania i ułożenia. mopsy miewają poważne problemy zdrowotne, podobnie jak buldogi francuskie i angielskie. wszystkie pochodne terierów mogą mieć skłonności do dominacji, za to spaniele nie zawsze kochają dzieci. powielanie opinii o rasach - rodem z filmów Disneya - może zrobić więcej szkody niż pożytku i przyjemności. lepiej niech "redakcja" zajmie się może kopaniem rowów - zajęcie w miarę proste i niewymagające myślenia.