Kalendarz Sportowy 2018 [ZDJĘCIA]. To już czwarta już edycja słynnego charytatywnego Kalendarza Sportowego. Nagie ciała sportowców, profesjonalne zdjęcia, szczytny cel i praktyczny kalendarz dla ceniących sobie aktywny tryb życia. Zobacz, co nowego znajdziesz w nowym Kalendarzu Sportowym 2018?

Zdjęcia z Kalendarza Sportowego 2018 opublikowane zostały za zgoda Dominiki Cudy (fotografa i autorki projektu) - obowiązuje absolutny zakaz ich kopiowania i rozpowszechniania bez zgody autora.

Nagie sportsmenki i charytatywny cel - było sporo skrajnych opinii. Czy sportsmenkom przystoi się rozbierać nawet dla celów charytatywnych? Większość jednak doceniała wysmakowane zdjęcia i właśnie charytatywny cel. O kalendarzu zrobiło się głośno - a nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że to najlepsza reklama.

Kalendarz Sportowy 2018. Nagie ciała sportowców w charytatywnym kalendarzu [ZDJĘCIA + 18]

Autorką trzeciej już edycji Kalendarza Sportowego 2018 jest Dominika Cuda, dyrektor kreatywna i fotograf sportowy. Dominika połączyła swoje dwie pasje - fotografię oraz sport. W ten sposób chce pomagać innym. A dokładnie uzdolnionej sportowo młodzieży.

Projekt powstał z myślą o motywowaniu innych za pośrednictwem sztuki oraz młodzieży, reprezentującej barwy narodowe do osiągania lepszych wyników sportowych.

Kalendarz Sportowy 2018 - cel charytatywny

Sprzedaż Kalendarza Sportowego 2018 ma umożliwić zakup obuwia, odzieży oraz sprzętu sportowego dla młodych sportowców do 18 roku życia.

Tak wyglądała pierwsza edycja Kalendarza Sportowego 2015. Zobacz zdjęcia, KLIKNIJKalendarz Sportowy 2018 - profesjonalne zdjęcia nagich sportowców

Fotografie opowiadają historię ludzi aktywnych, zawodowych sportowców jak i amatorów. Na fotografiach można odnaleźć opowieści o przebytej wędrówce bohaterów do momentu, w którym powstały fotografie. Nieretuszowane zdjęcia ukazują blizny, zadrapania, ślady po złamaniach i nieopalone fragmenty ciała, powstałe podczas wielu godzin treningów, zmuszają do refleksji! Zdjęcia ukazują wolę walki, skupienie i niezłomny charakter każdego sportowca.

W Kalendarzu Sportowym na 2018 rok wzięli udział reprezentanci różnych narodowości. Projekt stał się
rozpoznawalny w świecie, co daje powody do dumy. Kalendarz został wydany w dwóch wersjach: ze
zdjęciami sylwetek damskich oraz męskich. Wbrew pozorom dla kobiet trenujących, to właśnie kalendarz z
kobiecymi historiami sportowymi stanowi największą motywację. Statystyki pokazują, że kobieca wersja
kalendarza jest najczęstszym wyborem pań.

Tak wyglądała edycja Kalendarza Sportowego 2016 - zobacz zdjęcia, KLIKNIJKalendarz Sportowy 2018 - praktyczny kalendarz

Jednak oprócz samych zdjęć, kalendarz to coś więcej. Jest to pierwszy projekt skierowany do osób
aktywnych. W środku znajduje się mnóstwo tabel umożliwiających kontrolę własnych postępów, miejscem na
zapiski i badania profilaktyczne. Na ostatnich stronach zostały również umieszczone instrukcje, jak
prawidłowo udzielić pierwszej pomocy.

Osoba uprawiająca sport, profesjonalnie czy też amatorsko znajdzie w kalendarzu coś dla siebie. Strona
internetowa funduszu znajduje się pod adresem www.sportcalendar.org. Oprócz samych kalendarzy można
również kupić powiększone fotografie czy inne produkty związane z projektem. Wszystkie informacje
znajdują się na fanpag’u i stronie internetowej funduszu.


Sport Calendar no3 with Kamila Szczawinska from Sport Calendar on Vimeo.Kalendarz w krótkim czasie został doceniony przez światowe media, jak Brytyjski Daily Mail czy Niemiecki
Bild. Wszystkie publikacje medialne umieszczone są na stronie www.sportcalendar.org , w zakładce "Media
o nas".

Strona internetowa: www.sportcalendar.org
Strona internetowa autorki projektu: www.dominikacuda.com
Fanpage: http://www.facebook.com/dominikacudaphtotogaphySport Calendar no3 with Christmas Abbott from Sport Calendar on Vimeo.


Sport

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Autor (gość)

Oszpecone tatuażami żylaki... coś "pięknego". Piękny to jeż kalendarz inter cars z naturalnym modelkami - ten podoba mi się najbardziej
A w tym albo żylaki albo tatuaże:-(

Neo (gość)

Pierdu, pierdu .... I żadne informacji na temat ceny, możliwości zakupu, dystrybucji. Niby zależy autorowi na na komercji charytatywnej ale ....