Ksiądz z Częstochowy oburzony prezerwatywami przy kasach na stacjach Orlen. Słusznie?

"Rażą mnie stojaki z prezerwatywami..." - napisał w komentarzu na twitterze ks. Mariusz Bakalarz, który pełni funkcję Rzecznika Kurii Metropolitalnej w Częstochowie. Była to jego odpowiedź na wpis prezesa Orlenu, o tym że w trasie najlepiej zatrzymać się właśnie na tej stacji. Pod wpisem księdza pojawiły się liczne komentarze krytykujące jego przemyślenia. Czy ma rację? Kliknij w grafikę poniżej i czytaj więcej...

PC

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

14.01.2019, 00:20

A ksiądz co używa,żeby partnerka nie zaszła w ciążę????ucieka

13.01.2019, 10:50

Nie kupuję prezerwatyw,tak jak ksiądz wolę bez prezerwatywy.

13.01.2019, 01:25

wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hme

13.01.2019, 01:23

wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hme

12.01.2019, 22:23

Kościół upada i dobrze koniec z tą mafią i pedałami.

12.01.2019, 19:33

Wszyscy w celibacie powinni byc wykastrowani to nie bedzie bzdur

12.01.2019, 12:30

Chory królik :)to nie są lata 30-ste że Wam będą teczki nosić i po dupie całować,świat staje się coraz mądrzejszy i inteligętniejszy sami pokazujecie to

11.01.2019, 21:51

weź się panie za swoje zycie a nie co można a czego nie :)Wam jest wszystko można a z powołania jest Was niewielu

11.01.2019, 21:14

Rzecznik ... i co ma innego napisac ...

11.01.2019, 20:41

Po prostu Kler wali w kichę na żywca!!!

11.01.2019, 20:37

Księża nie lubią prezerwatyw. Może wolą jak kobiety tabsy biorą ?

11.01.2019, 19:41

Od Prezerwatyw WARA! Słyszycie pedofile WARA!!!!

11.01.2019, 16:11

Wszystko jest dla ludzi. A co ksieza takiego sprzętu nie używają. Aaaa oni naturalne metody wykorzystują. jak każdy korzystają baluja wyjeżdżają na wakacje no i poza parafię by w swojej bydła nie narobic

11.01.2019, 15:06

Zatankuje, nie zaatakuje. Blad ;)

11.01.2019, 15:05

A to ciekawe. Bo ja na stację wbiegam, zaatakuje, czasem korzystam z wc. Jak już kupuje, to tylko to co mi niezbedne. I jakoś na stoisko z prezerwtywami się nie napatoczylam. Fakt, że nie sa mi niezbedne :) A ksiądz je jednak zauważył. Ciekawe?

11.01.2019, 14:47

To pokazuje jakim krajem jest Polska obecnie - krajem wyznaniowym zdominowanym przez katolickich talibów.
Z nimi trzeba walczyć, to jest chora rzymska sekta panosząca się i okradająca nasz niestety głupi bogobojny kraj.

11.01.2019, 11:14

i co jeszcze oni wymyślą,w głowie się to już nie mieści przywieźć, odwieźć a na koniec daj hahahaha

11.01.2019, 11:06

Typowe dla księży katolickich tak, jak dla psów ogrodnika.

Mają komfort życia z jednym ograniczeniem - sprawy seksu. A niestety Natura, albo Bóg, jak kto woli, wyposażyła człowieka w tą potrzebę. Gdybym był wierzącym katolikiem, miałbym kłopot ze zrozumieniem, dlaczego Bóg dając powołanie człowiekowi na księdza, nie daje mu automatycznie aseksualnej natury. I ten defekt rodzi różne wykolejenia - homoseksualizm, pedofilię, alkoholizm i inne.

Kościół katolicki powinien zrezygnować z celibatu, bo wierząc Biblii można wyczytać że wysocy funkcjonariusze Kościoła mieli żony i dzieci, i byli normalnym i ludźmi. Kościół katolicki zrezygnuje z celibatu jak będzie Kościołem ubogich, gdzie gorliwa wiara jest ważniejsza niż dobra doczesne. Dziś, dla Kościoła te dobra doczesne są ważniejsze, niestety.

11.01.2019, 10:01

Konia interesuje oburzenie księdza.

11.01.2019, 09:22

Oficjalna wykładnia Kościoła nie daje mu wyboru i nie ma tu co komentować.

11.01.2019, 08:29

A sam pewnie uzywa a w oczy go kole

11.01.2019, 08:24

Chore żeby ksiądz się wpierdzielał w takie sprawy.Lepiej by było żeby się zajął własnymi sprawami z powołania żeby może nie pobierać od wiary za sakramenty udzielane w kościele bo nie każdego stać na takie rarytaski jak oni sobie myślą

11.01.2019, 08:00

A mnie razi trwająca 2 tys. lat transformacja prawdziwego wyznania w sprawne mafijne przedsiębiorstwo

11.01.2019, 01:38

A ja jako osoba prywatna jestem urażony, że ksiądz stara się wykorzystać swoją ideologię na szerszym forum niż ambona.

10.01.2019, 22:54

ze tez czarnym wszystko przeszkadza oprocz pedofili i homo w ich sekcie