Magda Gessler podróżuje i odmienia restauracje w całej Polsce. W "Kuchennych rewolucjach" znalazło się sporo lokali z naszego województwa. Zobacz którym spotkanie z Magdą Gessler wyszło na dobre, a którym wręcz przeciwnie.

Komentarze (26)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

zmiory z dodatkami (gość)

Podniecacie się i krytukujecie Gesslerową, bo żaden z was nie może osiągnąć nigdy w życiu takiego sukcesu jak taka kobieta, zapierdalacie za pare marnych groszy i tyle a ona wie co robi.
Dla przykładu powiem wam że mam kolege który jest kelnerem i kiedyś klient kazał mu wymienić drugie danie bo ziemniaki były za zimne i zachował się po chmsku, oczywiście ekipa była zgrana i na zapleczu odgrzali mu ziemniaki ale wcześniej cał kuchnia nacharkała do źmiorów, a potem ja patrzyli jak klient je źmiory to trzech się porzygało, a kelner na koniec podszedł się spytać czy smakowało i klient był bardzo zadowolony i zostawił napiwek, no i co sos z charków jest lepszy niż włos magdy gesler która potrafi już na wstępie wywalić nierobów i ściemniaczy, - smacznego !!!

gierczi (gość) (andrzej)

Ślonsk sie konczy na Brynicy miedzy katowicami a Aldraichem i calo reszta w tamta strona to je Zaglebie a w drugo Bielsko je ino pociagniete pod slaskie ale niegdy nie bylo Ślonskiem

graucho (gość) (m...)

oczywiście że nie należy!!! I należeć nigdy nie będzie a może nawet kiedyś wyzwoli się od okupantów z ktw albo z krk którzy też mieli na BB ochotę....

smakosz (gość)

Magda Gesler wymusza na restauratorach nie tylko czystość w lokalu, ale i na zapleczu. Przyznam, że po jej programach przestałem chodzić do jadłodajni. Pokazała mi, jak w tych knajpach jest brudno, jak wyglądają lodówki, garnki, półki... Jeden wielki brud. Mniemam, że jej starania poprawią poziom czystości w barach, restauracjach, pizzeriach itp. lokalach. Zastanawiam się, gdzie jest i co robi Sanepid?

klient (gość)

Gesller doprowadziła do ruiny wiele restauracji !! Jej restauracje ledwo funkconują !! Spłaca sama spore zadłużenia,ściśle pomaga jej w tym...komornik !! Pamiętajcie,telewizja jest dla mas,ma te masy ogłupiać !! Lokale Gesller są w ogromnych tarapatach,ona je ratuje...pokazywaniem ratowania restasuratorów !! Ot,taka polska paranoja !! Z miernoty pokazać niby fachowca !! CZY KTOS PRZY ZDROWYCH ZMYSLACH MOZE SOBIE WYOBRAZIC KOBIETE O TAKIEJ CZYPRYNIE CHODZACA PO KUCHNI RESTAURACYJNEJ,KOSZTYJACA POTRAWY,NACHYLAJACA SIE NAD GARAMI Z TAKIMI K U D L A M I !!! No ale przecież telewizja jest dla ma.dla "macierewiczów" !!!

lubiący jedzenie (gość)

Mogę się założyć że 99% krytykujących program Magdy Gesler i ten artykuł nie jada w restauracjach częściej niż dwa lata !! mam pracę dzięki którym nie stołuję się w domu. Wierzcie mi że po tych całych rewolucjach mam porównanie co do 2 knajp w których gościła pani Gesler i stwierdzam że nie ma porównania !! Nie dosć że jedzenie jest nieporównywalne to i sam klimat się poprawił. Jak dla mnie ta kobieta powinna przelecieć przez wszystkie knajpy w Polsce i niech się kobieta promuje ona tam jest raz czy dwa a społeczeństwo stołuje się wiele lat i powinno dostawać to co najlepsze !

ela (gość) (Nina )

Tez to oglądałam. I ciesze się jak Gessler pokazuje co nam klientom serwują restauracje i w jakich warunkach gotują . Brud, odrapane gary,wszystko mrożone, odgrzewane,sztuczne sosy z torebek itp.