Business Centre Club przedstawił listę 24 zawodów deficytowych. Jest ich sporo, więc nic dziwnego, że przedsiębiorcy zatrudniają cudzoziemców. Kliknij w galerię powyżej i sprawdź, którzy specjaliści są poszukiwani i w których zawodach przyszłości brakuje rąk do pracy.


Praca

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Paweł (gość)

Ten ranking nawet pokrywa się z liczbą ogłoszeń. Od kilku miesięcy przeglądam serwisy pracy, bo szukam czegoś lepszego dla siebie. I rzeczywiście ogłoszeń dla informatyków https://www.jobs.pl/oferty/informatyk jest całe mnóstwo. Mam nadzieję, że za niedługo będą się pojawiać równie dobrze płatne i atrakcyjne oferty w marketingu, bo obecnie wybór jest dużo mniejszy.

n (gość)

tak jak placa tak maja tyle ludzi do pracy za pensje minimalna już nikt nie chce pracować !!! niech pracodawcy zaczna placi a państwo niech stara się o obniżenie kosztów pracy jak zus podatki itp.