Dom do 40 tysięcy złotych? Z odrobiną szczęścia można taki znaleźć. Jeśli macie dość mieszkania w wielkim mieście może czas pomyśleć o domku w jakiejś spokojnej okolicy? Z pomocą przychodzi m.in. serwis gratka.pl. Kliknijcie w zdjęcie, aby przejść do przeglądu.


Hallo

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Tadeusz (gość) (Jan)

Masz rację miasto puławy dosyć że nie daje pracy mieszkającym tu ludziom to jeszcze znacząco podniosło podatki od nieruchomości i śmieciowy. To jest skandal, miasto nie dba o dobro swoich mieszkańców. Ościenne gminy nie podnoszą podatków bo mają bardzo duże wpływy z podatku od osób PIT, który to podatek wpłynąłby do miasta gdyby pracowali ludzie mieszkający w Puławach. To jest chore żeby w takim mieście nie było pracy dla mieszkańców tylko dzieci muszą wyjeżdżać podczas gdy jest tak duży wzrost zatrudnienia ludności napływowej.

Jan (gość)

Dlaczego gmina Miasto Puławy podniosła podatki ? Bo to najłatwiej- traci miliony na tym, że miejsca pracy zajmują ludzie z innych gmin i tam płacą podatki a miasto ma FIGĘ. Tak trudno mieszkańcom znaleźć pracę a jeszcze podnosi się im podatki bo to najłatwiej.Dlaczego firmy naszej gminy nie zatrudniają ludzi tu mieszkających? Czy rajcy miejscy coś z tym zrobią ? Zobaczcie co robi Opole Lub., Solina itp. Nie wszystko można napisać otwartym tekstem ale mądry będzie wiedział o co chodzi, bo podatek PIT płaci się do gminy w której się mieszka a nie tu gdzie się pracuje.

kopa (gość)

Okropny kicz... W dodatku mieszkanie za miastem wiązać się będzie z co raz większymi kosztami - dojazdy, paliwo, woda do podlewania, przyłącza, opał. Nie warto. W mieście taniej i ciekawiej.