W sobotę 28 marca w czechowickim Dworku Eureka odbył się finał konkursu Miss Podbeskidzia 2015. Nową Miss została Angelika Bąk. Zobacz zdjęcia...

Miss Podbeskidzia 2015. Zdjęcia z finału

Miss Podbeskidzia 2015 - Wyniki:

Miss Podbeskidzia 2015: Angelika Bąk
I Wice Miss Podbeskidzia 2015: Angela Prudło
II Wice Miss Podbeskidzia 2015: Julia Lasskowa

Miss Foto: Angelika Bąk
Miss Publiczności: Angela Prudło.

Sprawdź jak wybierali internauci, zobacz kandydatki:
Miss Podbeskidzia 2015 [WYNIKI]

Rozrywka

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

oglądający (gość)

Cały konkurs był ustawiony liczyło sie zdanie byłej miss podbeskidzia Anity Sikorskiej która dorze zna Angelikę Bak poniewaz razem współółpracowały u M Kowalczyk - projektanki z Wadowic .. czemu tak młoda dziewczyna wygrała ten konkurs ..liczyło sie zdanie głównego sponsora widocznie mało stanowczego ! druga miss nawet nie jest Polką a po za tym jest zawodowa modelka .. natomiast pierwsza miss to Angelika Prudło to dziewczyna która od młodych lat kreci sie w tej branzy .. wiekszość ludzi po gali mówili ze wszystko było ustawione i dostali sms juz dwa tygodnie temu kto wygra a jurorzy mieli rozkaz na kogo głosowac .. sprawiediwosc ze strony Pani Edyty co do dziewczyn które wydały pieniadze na dojazdy do bielska na próby i swój ceny czas a nawet nie dostały nagród pocieszenia .. które się im nalezaly ... 11 tych pieknych madrych dziewczyn nawet nie musialy wychodzic na wybieg i pokazac jak chodza jak prezentują swój strój i samą siebie .. kasa kasa i jeszcze raz kasa sie liczyła zeby zarobić .. Mam nadzieje ze Pani Edyta zostanie zniesiona jak najszybciej z prowadzenia takiego konkursu ..

mm (gość)

W niebieskim kostiumie kąpielowym, na nogach ma jakieś pasy ciemne o co chodzi z tymi pasami?