Mistrzostwa Europy U21 w Tychach. EuroTruck z urządzeniem do treningu umiejętności piłkarskich, spotkanie z czeską drużyną piłki nożnej do lat 21 i występ Ewy Farnej. Właśnie tak w sobotę, 25 marca na placu Baczyńskiego w Tychach wyglądała impreza zapowiadająca Mistrzostwa Europy UEFA Euro U21 w piłce nożnej. Mistrzostwa odbędą się w dniach 16-30 czerwca w sześciu miastach Polski. Mecze grupy C i półfinał zostaną rozegrane w Tychach.

Wczoraj w godzinach 15-19 na placu Baczyńskiego w Tychach odbyła się impreza zapowiadająca Mistrzostwa Europy UEFA Euro U21 w piłce nożnej. Na tyszan czekało wiele atrakcji, m.in. mobilna strefa kibica, w której znalazły się trzy strefy aktywności zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych - quick feet, czyli urządzenie do treningu umiejętności piłkarskich, refleksomierz oraz fotobudka.

Ponadto w Pasażu Kultury Andromeda mieszkańcy spotkali się z czeską drużyną piłkarska do lat 21, która jest jednym z uczestników czerwcowego turnieju UEFA EURO U21 w Polsce. W Tychach zawitał trener czeskiej reprezentacji Vítězslav Lavička, kapitan drużyny Aleš Čermák i inni członkowie reprezentacji U21. Wydarzenie uwieńczył występ Ewa Farnej.

Mistrzostwa Europy U21 w Tychach. Ewa Farna i czeska drużyna zapowiedzieli [ZDJĘCIA]Mistrzostwa Europy UEFA Euro U21 w piłce nożnej odbędą się 16-30 czerwca w sześciu polskich miastach. Obok Gdyni, Kielc, Bydgoszczy, Krakowa i Lublina, Tychy będą jednym z miast gospodarzy mistrzostw. Na Stadionie Miejskim w Tychach zostaną rozegrane mecze grupy C (Niemcy, Czechy, Dania, Włochy) oraz półfinał.

Piłka nożna

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

tyszanka (gość)

Brawo dla Czechów-pograją;może wygrają Są mądrzy nie wydają kasy na utrzymanie takiego strupa jak Stadion w tychach