Najlepsza restauracja w Tychach? Już wkrótce będzie to wiadomo. 8 lipca rozstrzygnięty zostanie nasz plebiscyt. O tytuł "Najlepsza restauracja w Tychach" ubiega się już 10 restauracji. W ostatnich dniach dołączyła Kurna Chata.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Debiut Kurnej Chaty w naszym plebiscycie "Najlepsza restauracja w Tychach" jest imponujący. Ledwo się pojawiła, a już wskoczyła na trzecie miejsce. Był moment, gdy wyprzedziła Jokera, który prawie od początku łeb w łeb idzie z Areną.

Do tej pory wydawało się, że walka o tytuł najlepszej restauracji w Tychach rozegra się właśnie między Areną a Jokerem. Teraz widać, że o pierwsze miejsce ostro walczyć będą trzy restauracje.

Wysokie miejsce Kurnej Chaty w tym plebiscycie jest dowodem na to, że na czoło wywindować się można w każdej chwili. Trzymamy kciuki za wszystkie nasze kandydatki do tytułu, zwłaszcza za te, które jeszcze nie mają ani jednego głosu.

AKTUALIZACJA
Kurna Chata wyszła na prowadzenie! Wielki sukces i wielka niespodzianka tego plebiscytu. Robi się ciekawie.

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

anty_głupek (gość) (poziomka)

Tak? A gdzie dokładnie? Jesteś dennym komentatorem! :( Więc może zanim cokolwiek napiszesz, to najpierw 10 razy pomyślisz, a potem 1 raz na brudno napiszesz. I jeszcze przepisując sprawdzisz, czy to, co "wykombinowałeś" jest coś ociupinę czytelne ...
Nie wiem o czym napisałeś i stąd mój wniosek, że właściwie nie masz pojęcia o czym piszesz? :(

poziomka (gość)

Jedzenie do kitu nie polecam tak samo moi znajomi się ze mną zgadzają wiec wielki minus

Ewa_H (gość)

Byłam w Kurnie Chacie i wystrój bardzo fajny, klimat też, ale jedzenie, które dostałam było okropne. Zamówiłam placek z gulaszem (już nie pamiętam, czy nazywało się to danie "placek po węgiersku, ale to coś w tym stylu)- masakra. W życiu nie jadłam czegoś tak niedobrego. Była to taka pulpa zasypana żółtym serem, do tego wcale nie tania. Osoba z którą byłam zamówiła schabowego i też szału nie było, więc już na pewno nigdy tam nie pójdę!