Nowy kodeks pracy 2019: Pieniądze za nadgodziny trafią na specjalne konto, o ich losie zadecyduje pracodawca? Ministerstwo dementuje

Nowy kodeks pracy 2019: Nadgodziny czeka rewolucja? Ministerstwo zdementowało informację. Te zmiany mogły się nie spodobać pracownikom. Według nowego kodeksu pracy 2019, pieniądze za nadgodzinowe godziny pracy miały trafić na specjalne konto, a nie do pracownika. O tym co zrobić z tymi środkami miał zadecydować pracodawca. Czytaj więcej - kliknij powyżej w "zobacz galerię".

MJ

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

20.09.2018, 08:42

A jo za PO nie miołem nic, teroz czfarte dziecko w drodze, nie musimy pracowadź, dostaniemy 2000 z samego pińcet plus i jeszcze kasę na opiekę, opał, żarcie, zapłacom nam terz mieszkanie. No rzyć, nie umierać!

10.09.2018, 11:58

Ja za Platformy Obywatelskiej miałem zasiłek.Do pracy chodzić nie musiałem, nikt mi nie mówił JAK MAM ŻYĆ oraz DO JAKIEJ SEKTY NALEŻEĆ. A za Jarosława co mam? Jestem NIEWOLNIKIEM za 3zł na godzine. Taki los mi zgotowało Prawo i Sprawiedliwość oraz Zjednoczona Prawica.

10.09.2018, 08:50

A po to że pisuar sprawdza czy ciemny lud to kupi, nikt sobie tego z palca nie wyssał, widocznie takie mieli zamiary. Poza tym nikt inny jak pisuar nie mogl wymysleć takich fanaberii, tylko tam są takie "tęgie mózgi"

07.09.2018, 12:09

"Właściwie to po co taki artykuł skoro jest nieprawdą;" byle był chaos, niemiecki POrtal

07.09.2018, 08:57

"Nadgodzinowe godziny" - co to za twór językowy? Czy pisząca artykuł osoba skończyła chociaż podstawówkę...? No qfa... będąc dziennikarzem chyba wypadałoby znać choć trochę język polski...?

07.09.2018, 07:33

poczekaj niech wygają jeszcze samorządy i nastepne wybory to dopiero zobaczysz cyrk na ziemi

07.09.2018, 07:30

pisiorek się odezwał ale tu to wy nigdy nie wygracie !!!!

07.09.2018, 00:50

jaki down

06.09.2018, 23:03

Cz.1
"Klachula otrzymała,, ważną dla mieszkańców'' informację od P. prezydenta miasta.Cóz nam obwieszcza ? Czytamy . Nie jest łatwo być prezydentem!? Mieszkańcy 2014 ,uznali ze konieczna jest potrzeba zmian i mieli nadzieję na realizacje ich kluczowych potrzeb! itd i itp. List adresowany chyba do ludzi z zanikiem pamięci. Program wyborczy i wsparcie ,,koalicjantów'' w I kadencji wyborów pozwoliło drugiej turze pokonac poprzedniego prezydenta i zdobyć władzę . DZISIAJ CI ZACIELKI WROGOWIE SA PRZYJACIÓŁMI.!??Wtedy prezydent był gotowy na te wyzwania i nie mówił ,ze to trudne. Początkowy zapał stopniowo zanikał i mimo deklaracji rezygnowano z kluczowych elementów programu. Obwodnica Chorzowa, stadion, rynek, ulice np. 3 go Maja, służba zdrowia itd. W cytowanym liście mówi się o dobrych drogach które prowadza do domu! Proszę np. ul, 3 go Maja dojechać bez uszkodzenia samochodu. "

06.09.2018, 23:01

Cz. 2
"Centrum przesiadkowe tylko z nazwy . Kilka autobusów i tramwaj powoduje ,ze ta część miasta jest nieprzejezdna, komfort podróżnych szczególnie w czasie jesienno- zimowym to koszmar .Inwestycje komunalne to tylko slogan . Substancja mieszkaniowa miasta jest w opłakanym stanie, jeżeli do tego dodać brud i bałagan we wszystkich dzielnicach, brak miejsc parkingowych, przedszkoli i żłobków / z okazji wyborów podjęto wysiłek i oddano jedno nowe przedszkole / to dopełniamy obraz tego w jakim miejscu jesteśmy. Nabory do klas szkół średnich dużo poniżej oczekiwań, dlaczego? Młodzi nie widza szans w naszym mieście . Firmy omijają nasze miasto z powodu ,,atmosfery'', przyciągamy za to innych, nazwiska zawsze te same. To tylko niektóre przykłady , każdy może dorzucić coś od siebie. Minęło 8 lat i nic.!! W nowym programie czytamy cyt,, ma być'' więcej żłobków , przedszkoli, ekologii, będą rowery w dzielnicach, podobno ścieżki rowerowe, służba zdrowia ,nowoczesne szpitale."

06.09.2018, 00:01

Właściwie to po co taki artykuł skoro jest nieprawdą;

05.09.2018, 22:40

Obsługa prawna firm (małych i dużych) https://kancelariaprawna24h.pl/2018/09/bsluga-prawna-firm/

05.09.2018, 18:02

głupich goi trzeba okradać na amxa XD

05.09.2018, 12:41

Czego te oszołomy jeszcze nie sp___ierniczyli w tym kraju?!? Rozdawać kasę dla nierobów, a pracującym tylko kłody pod nogi!

05.09.2018, 10:51

Ministerstwo zdementowało informację a Wy powielacie bzdury