Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pilnie potrzebna pomoc finansowa na pokrycie kosztów leczenia zagranicznego Oliwii, jedynej szansy na wyzdrowienie dziewczynki!!! Oliwia Kuśmierska z Rudy Śląskiej ma niespełna 5 lat, a już zdążyła bardzo wiele doświadczyć. Na początku 2015 roku trafiła do szpitala w swojej rodzinnej miejscowości z powodu wystąpienia anemii oraz utrzymującego się od kilku tygodni osłabienia organizmu. Wykonane wówczas badania dały podstawy do tego, by Oliwia trafiła na Oddział Hematologii i Onkologii Dziecięcej zabrzańskiego szpitala.

Tam przeprowadzono kolejne, bardziej szczegółowe badania, które wykazały obecność guza jamy brzusznej-Neuroblastoma III stopnia.

Obecnie dziewczynka poddawana jest specjalistycznemu leczeniu, a w przyszłości planowany jest m.in. autoprzeszczep komórek macierzystych oraz radioterapia. Po zakończonym leczeniu w Polsce, istnieje możliwość jego kontynuacji za granicą, niestety ten rodzaj terapii nie jest finansowany przez NFZ. Rodzina dziewczynki musi sama uzbierać potrzebną kwotę, która szacowana jest na około 200 000 euro!

Dla Oliwii ogromnym wsparciem są jej trzy siostry, z którymi spędza każdą wolną chwilę. Jak to wśród małych dziewczynek, do ulubionych zajęć Oliwii należy zabawa lalkami oraz wszelkie aktywności plastyczne. Jednak obok tego Oliwia świetnie odnajduje się w świecie nowoczesnych technologii i z powodzeniem gra na tablecie.

Wspólnie możemy pomóc rodzinie Oliwii uzbierać potrzebną kwotę. Każda, nawet najmniejsza suma zwiększa szanse dziewczynki na rozpoczęcia leczenia za granicą, które w jej przypadku jest niezbędne. W imieniu Oliwii i jej rodziny bardzo prosimy Państwa o pomoc.Fundacja ISKIERKA
na rzecz dzieci z chorobą nowotworową
Warszawa 02-460, Daimlera 2
ING Bank Śląski nr konta:
72 1050 0099 6781 1000 1000 0456
1% KRS 0000248546
cel szczegółowy: „Oliwia Kuśmierska”

Iskierka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!