Orange Warsaw Festival 2015. Znamy pełny line-up ostatniego dnia imprezy Orange Warsaw Festival 2015. Znamy pełny line-up ostatniego dnia imprezy

Benjamin Clementine i Zagi dołączają do listy potwierdzonych artystów tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival (© mat. prasowe )

Benjamin Clementine i Zagi dołączają do listy potwierdzonych artystów tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival. Tym samym znany jest pełny program festiwalu na niedzielę, 14 czerwca

Orange Warsaw Festival - program


14 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec zagra łącznie 15 wykonawców.

Benjamin Clemetine to angielski muzyk, poeta i pianista. Dorastał w północnym Londynie,
zanim przeprowadził się do Francji i występował w brytyjskim show telewizyjnym, Later With Jools Holland. Benjamin wyróżnia się unikalną grę na pianinie, charyzmą sceniczną i mocnym wokalem. W styczniu 2015 roku wydał swój debiutancki album, "At Least for Now" oraz otrzymał nagrodę od Victories de la Musique, francuską nagrodę która jest odpowiednikiem nagrody Grammy, jako najlepszy nowy artysta.

Zagi natomiast pochodzi z Włodawy. Gra na gitarze i ukulele, a emocjonujący głos jest już jej znakiem rozpoznawczym. Pod tym pseudonimem wydała własnym sumptem dwa mini albumy: demo "Kilka Słów o Miłości"
(2012) oraz "UKE" (2013) z których piosenki zostały zauważone przez internetowe media i środowisko muzyczne. Podczas przygotowań materiału na pierwszy solowy album, aranżacyjnie i producencko Zagi wspierana jest przez m.in. przez Tomka Krawczyka (gitarzysta Meli Koteluk, Bisquit, Zakopower).

Orange Stage

- Muse
- Incubus
- Bastille
- Metronomy
- Benjmain Clementine
- Birth of Joy

Warsaw Stage

- Parkway Drive
- Asking Alexandra
- MAria Peszek
- Bokka
- Kadebostany

Rochstar Stage

- Cosovel
- Lari Lu
- K Blex
- Zagi

Orange Warsaw Festival 2015 odbędzie się w dniach od 12 do 14 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Festiwal potrwa 3 dni, wystąpi na nim 49 wykonawców.

Orange Warsaw Festival. Bilety, artyści - INFORMATOR


Festiwale

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!