Tłumy tyszan, ale też mieszkańców okolicznych miast, spędzało upalną niedzielę na Paprocanach. Wśród dzieci największą popularnością cieszył się wodny plac zabaw, dorośli natomiast wypoczywali na pięknie odremontowanym nabrzeżu jeziora.

Za nami upalna niedziela, przed nami zdaje się jeszcze bardziej gorący poniedziałek. W miastach aglomeracji miejsc, gdzie latem można i warto wypoczywać jest sporo. Tych niezwykle urokliwych też znajdziemy kilka. Jednym z nich jest jezioro Paprocany w Tychach. Łatwo tu dojechać, a na miejscu nie brakuje atrakcji.

Najważniejszą jest malownicze jezioro, ale też piaszczysta plaża tuż obok, drewniane pomosty nad wodą, którymi można spacerować, to także pięknie odremontowane nabrzeże jezioro i sporo atrakcji dla dzieci. Największą popularnością cieszy się wodny plac zabaw, ale też tzw. małpi gaj.

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!