Peter Hook z Joy Division na Jarocin Fesriwalu! Peter Hook z Joy Division na Jarocin Fesriwalu!

(© mat. prasowe)

Znamy pierwszego zagranicznego wykonawcę festiwalu w Jarocinie. Będzie nim współtwórca zespołów Joy Division i New Order, Peter Hook.

Jarocin 2015. Nowe miejsce i formuła. Znamy pierwszych artystów i ceny biletów


Muzyka Joy Division zabrzmi podczas tegorocznej edycji Jarocin Festiwalu. Zespół, który wykształcił się z punkowej grupy Warsaw i stał się legendą brytyjskiej nowej fali. Jego refleksyjna twórczość bardzo szybko zdobyła duże uznanie na całym świecie. Po śmierci wokalisty Iana Curtisa w 1980 roku grupa uległa rozwiązaniu, a jej pozostali członkowie zdecydowali się na utworzenie zespołu New Order.Występ podczas festiwalu w Jarocinie będzie jednak sentymentalną podróżą. Podczas koncertu fani usłyszą najbardziej rozpoznawalne utwory z płyt: „Unknown Pleasures” i „Closer”.

Jarocin Festiwal 2015 będzie odbywać się od 17 do 19 lipca.

Jarocin Festiwal 2015 - bilety


Karnety na tegoroczny festiwal trafią do sprzedaży 1 kwietnia. Do końca kwietnia będą kosztować 140 zł. Później ich cena wzrośnie do 170 zł. Kup bilet

Koncerty w Polsce

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!