W niedzielę 12 lutego w Sali Konferencyjnej Hotelu Tychy Prime organizatorzy konkursu zorganizowali spotkanie dla Kandydatek oraz ich rodziców. Jego głównym założeniem było przedstawienie planu przygotowań, przebiegu konkursu i omówienie regulaminu Wyborów Miss Śląska 2018.

W konkursie Miss Śląska wezmą udział 32 finalistki wyłonione w czasie castingów, które odbywały się w styczniu m.in w Katowicach, Tychach i Pszczynie [zobacz ZDJĘCIA z castingów].

Będzie to 16 kandydatek do tytułu Miss Śląska Nastolatek 2018 i kolejne 16 do tytułu Miss Śląska 2018.
W marcu uczestniczki rozpoczną pracę z choreografami, stylistami oraz zespołem fryzjerów i wizażystów.
O choreografię podczas tegorocznych wyborów zadba ceniony i doświadczony instruktor tańca Rafał „Tito” Kryla - uczestnik I edycji programu „You Can Dance - Po prostu tańcz!”.

W trakcie przygotowań Kandydatki odbędą również wycieczkę po ciekawych zakątkach województwa śląskiego.

Gala Finałowa Wyborów Miss Śląska odbędzie się 27 maja 2018 w Sali Koncertowej - Katowice Miasto Ogrodów

Wydarzenie przewidziane jest na blisko ośmiuset uczestników, na których czeka sześć konkursowych prezentacji kandydatek (suknie wieczorowe, bielizna, stroje sportowe, stroje kąpielowe, casual, suknie ślubne),
przeplatanych występami artystycznymi.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Miss Studniówki 2018. Najładniejsze dziewczyny z woj. śląskiego [ZDJĘCIA]Śląskie: Najrzadsze imiona dziecięce 2017 [TOP 30]Rejestr pedofili i gwałcicieli z woj. śląskiego NAZWISKA I ZDJĘCIAWiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!