18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Praca w Tychach [listopad 2013]. Oferty pracy z PUP Tychy

ivan
Nazwa stanowiska	Kelner /ka / Barman/ka

Liczba wolnych miejsc pracy:	3
Rodzaj umowy:	Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar czasu pracy:	Pełny etat
Data rozpoczęcia pracy:	2013-11-07
System i rozkład czasu pracy:	ruch ciągły
Miejsce wykonywania pracy:	43-100 Tychy
System wynagradzania :	Czasowy ze stawką miesięczną
Proponowane wynagrodzenie brutto :	1600.00

OCZEKIWANIA PRACODAWCY WOBEC KANDYDATÓW DO PRACY
Wykształcenie:	średnie ogólnokształcące
Doświadczenie Zawodowe/
Umiejętności/ Uprawnienia/
Znajomość języków obcych :	Wykształcenie min. średnie, doświadczenie zawodowe w pracy w gastronomii ( wymóg konieczny); umiejętności interpersonalne,. Mile widziane kursy barmańskie.
Wymagane dokumenty:	Życiorys zawodowy ( CV).

OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Obsługa gości restauracji, obsługa imprez okolicznościowych itp

Kontakt
Nazwa pracodawcy:	Restauracja Pod Prosiakiem Club Coloseum Jolanta Jakubowska
Kontakt z pracodawcą:	Paulina Zemła, e-mail: restauracja@podprosiakiem.pl
Okres aktualności oferty:	2013-12-06 r.
Nazwa stanowiska Kelner /ka / Barman/ka Liczba wolnych miejsc pracy: 3 Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony Wymiar czasu pracy: Pełny etat Data rozpoczęcia pracy: 2013-11-07 System i rozkład czasu pracy: ruch ciągły Miejsce wykonywania pracy: 43-100 Tychy System wynagradzania : Czasowy ze stawką miesięczną Proponowane wynagrodzenie brutto : 1600.00 OCZEKIWANIA PRACODAWCY WOBEC KANDYDATÓW DO PRACY Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Doświadczenie Zawodowe/ Umiejętności/ Uprawnienia/ Znajomość języków obcych : Wykształcenie min. średnie, doświadczenie zawodowe w pracy w gastronomii ( wymóg konieczny); umiejętności interpersonalne,. Mile widziane kursy barmańskie. Wymagane dokumenty: Życiorys zawodowy ( CV). OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW Obsługa gości restauracji, obsługa imprez okolicznościowych itp Kontakt Nazwa pracodawcy: Restauracja Pod Prosiakiem Club Coloseum Jolanta Jakubowska Kontakt z pracodawcą: Paulina Zemła, e-mail: [email protected] Okres aktualności oferty: 2013-12-06 r. arc
Czy jest praca w Tychach? Sprawdzamy oferty jakie proponuje Powiatowy Urząd Pracy z Tychów. Kto jest poszukiwany na rynku pracy? Jakich specjalistów szukają firmy? Zobacz!
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Krokusy w Tatrach. W tym roku bardzo szybko

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!