"Shrek 2", "Toy Story 3", "Służby specjalne" czy "Odlot" to tylko kilka filmów, które będzie można zobaczyć w Wielkanoc w telewizji. Sprawdźcie program TV.

Święta w telewizji to czas powtórek filmów, tak też będzie tym razem w czasie Wielkanocy, sprawdźcie nasze telewizyjne propozycje na 3, 4, 5 i 6 kwietnia.

Program TV 3 kwietnia

W piątek, 3 kwietnia telewizja TVP 1 o godz. 17.30 pokaże film animowany "Toy Story 3". Bohaterowie bajki mają kłopoty, tym razem czyhają na nich przedszkolaki i zabawkowy gang. Telewizja TVN o godz. 20. pokaże film animowany "Shrek II", drugą część przygód zielonego ogra. O tej samej porze na Polsacie zobaczymy film katastroficzny "Niemożliwe" opowiadający o wydarzeniach z 2004 roku, kiedy to Maria i Henry wraz z synami spędzają święta Bożego Narodzenia w hotelu położonym przy plaży w Tajlandii. Gdy odpoczywają nad basenem, zostają porwani przez gigantyczną falę.

TVP 2 o godz. 20. zaserwuje nam melodramat "I że cię nie opuszczę ..." opowiadający o początkującej rzeźbiarce, która traci pamięć - w tej roli Rachel McAdams. Kobieta nie poznaje bliskich, mentalnie cofa się do wieku licealnego. Gdy przywoływanie wspomnień nie przynosi efektów, mąż artystki, którego gra Channing Tatum postanawia zdobyć jej uczucie. Polecamy też film "Odlot", który 3 kwietnia zostanie pokazany na TV 4. Film animowany opowiada o emerytowanym sprzedawcy balonów, który po śmierci żony postanawia zmienić swoje życie.

Na Canal+ o godz. 21. zobaczymy film "Noe: Wybrany przez Boga". W głównego bohatera wciela się Russell Crowe. Za to HBO pokaże "Wyścig po życie", produkcja opowiada o porwaniu kobiety, jej mąż w tej roli Ethan Hawke, musi wykonać kilka zadań wskazanych mu przez porywacza.

Program TV 4 kwietnia

W sobotę, 4 kwietnia po raz kolejny w telewizji zostanie pokazany świetny film "Zielona Mila". Tym razem zobaczymy go o godz. 20.05 na TVP 2. TVP 1 na sobotni wieczór przygotowała dramat historyczny z 2015 roku "Zabić Jezusa" - początek o godz. 20.35. TVN po raz setny pokaże film "Jak stracić chłopaka w 10 dni" - początek o godz. 21.55. Canal+ w Wielką Sobotę pokaże film "Inna kobieta" - początek emisji o godz. 21. Film opowiada o prawniczce, która postanawia odwiedzić swojego chłopaka w domu, okazuje się, że ma on żonę. Zdradzone wspólnie pracują zemstę. Jeśli jeszcze nie widzieliście "Grawitacji" to możecie ją zobaczyć w sobotę, 4 kwietnia na HBO - początek o godz. 20.30. A o godz. 22. 10. w telewizji HBO premierę będzie miał film Patryka Vegi "Służby specjalne".

Program TV 5 kwietnia

W niedzielę, 5 kwietnia na TVP 1 zobaczymy pierwszy odcinek drugiej serii popularnego programu "Rolnik szuka żony" - godz. 21.25. Na TVP 2 pokazany zostanie film "Marley i ja" - godz. 21.45. Produkcja opowiada o młodym małżeństwie, które zaczyna myśleć o dziecku. Sprawdzianem cierpliwości i umiejętności wychowawczych pary ma być pies - labrador Marley. W niedzielę na Polsacie o godz. 22.05 zobaczymy "Fighter" z Markiem Wahlbergiem w roli głównej. Film opowiada prawdziwą historię Micky'ego Warda oraz niełatwej drogi, którą musiał pokonać, by stać się mistrzem bokserskim.

W niedzielę na Canal+ będziemy mogli zobaczyć film "Transformers: Wiek zagłady", początek o godz. 21. Za to HBO 5 kwietnia o godz. 18. pokaże "Czarownice" z Angeliną Jolie, a o godz. 21. "RoboCopa", produkcję z 2014 roku.

Program TV 6 kwietnia

W poniedziałek na Canal+ zobaczymy film "Pompeje", który opowiada o wybuchu Wezuwiusza w 79 roku. Film rozpocznie się o godz. 21. Tego dnia na Polsacie zobaczymy też film "Giganci ze stali", który opowiada o byłym bokserze Charliem. Jego kariera legła w gruzach, kiedy na ringach zaczęły dominować roboty. W filmie gra m.in. Hugh Jackman. Na HBO zobaczymy za to film "Niesamowity Spider-Man 2", początek o godz. 19.40. Na Canal+ Film w poniedziałek zobaczymy polską komedię romantyczną "Facet (nie)potrzebny od zaraz"- początek o godz. 20.30.Źródło: CNN Newsource/x-news

Filmy

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

fika (gość)

Jakie to przykre czytać taki tekst. Odwalony na kolanie, z błędami. Żal. Podpisana redakcja. Wstyd

Tomasz (gość)

Programy telewizji poskiej są totalnie beznadziejne i na co dzień i od święta ,i jeżeli decydenci nie zaczną słuchać woli narodu -widzów ,i nie zaprzestaną emitować nienormalnych ,głupkowatych seriali ,kretyńskich i namolnych reklam ,idiotycznego disco-na polu ,oraz kłamstwa w wiadomościach, to co raz mniej ludzi łącznie ze mną będą płacić za ten chłam