Podczas wtorkowego (31 marca) spotkania u Wojewody Lubuskiego Jurek Owsiak podsumował przygotowania do zbliżającego się 21. Przystanku Woodstock. Ogłosił także ważną zmianę, dotyczącą kolejnego Przystanku, który odbędzie się latem 2016 roku.

22. Przystanek Woodstock odbędzie się między 14 a 16 lipca 2016 roku (czwartek, piątek sobota), a nie, jak w ostatnich latach, na przełomie lipca i sierpnia.

Powodem przesunięcia terminu Przystanku Woodstock są odbywające się w dniach 26-31 lipca Światowe Dni Młodzieży.

- Pod względem logistycznym, organizacyjnym i społecznym Światowe Dni Młodzieży to będzie przedsięwzięcie gigantyczne, z którym nie może konkurować żadne inne spotkanie o podobnych charakterze – podkreśla Krzysztof Dobies, rzecznik prasowy WOŚP. - Organizacja Przystanku w tym samym terminie, co Światowe Dni Młodzieży, mogłoby postawić wele osób przed dylematem wyboru wydarzenia, w którym chciałyby uczestniczyć. Ponadto organizacja zaplecza technicznego oraz zabezpieczenia dwóch tak wielkich imprez byłaby karkołomna. Biorąc to pod uwagę – postanowiliśmy przesunąć termin przyszłorocznego Przystanku - dodaje.

Nowy termin Przystanku Woodstock może kolidować jednak z inną imprezą muzyczną, festiwalem w Jarocinie. Tegoroczna impreza zostanie zorganizowana bowiem w połowie lipca, między 17 a 19 dniem miesiąca.

Przystanek Woodstock 2015. Kto zagra? Kiedy Woodstock? Sprawdź program Przystanku - INFORMATORKoncerty w Polsce

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

popiel (gość)

pokaż owsiak dokumenty, których nie przedstawiłeś pomimo, że Sąd cię o to wzywał. Te dokument na podstawie których mógłbyś wytłumaczyć się co robisz z pieniędzmi zbieranymi dzięki wykorzystywaniu naiwnych wolontariuszy.

belbec (gość)

Znowu będą niechciane ciążę zrobione przez kilku naćpanych brudasów a naćpana dziewczyna nie wie którego to kolesia plemnik zadziała. Jeśli wokół coś pamięta.