Żółw z nową wydrukowaną skorupą Żółw z nową wydrukowaną skorupą

Żółw z nową wydrukowaną skorupą (© X-News/CNN Newsource)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W amerykańskiej miejscowości Golden w Kolorado po operacji żółwica dostała specjalne zabezpieczenie. Dzięki najnowszej technologii trójwymiarowego druku.Okazuje się, że ta metoda sprawdza się także jako pomoc chorym i rannym zwierzętom. Żółwica z Kolorado dostała skorupę wydrukowaną w technologii 3D. Pomaga ona zabezpieczyć ranę po operacji. - Nie ma firmy, która produkowałaby "części zamienne" dla żółwi. Kiedy są chore albo ranne, musimy rozciąć ich skorupę, żeby przeprowadzić operację - mówi Nico Novelli, opiekun żółwi.Źródło: X-News/CNN Newsource

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!


Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kamil (gość)

Super sprawa że drukarki są coraz bardziej wykorzystywane ;) Sam z takiej technologi korzystam i wiem jaki w niej potencjał ;). Do druku używam żywicy od 3D Desingers ponieważ mają duży wybór kolorów co sprawia że mogę zaszaleć przy tworzeniu projektów.