Od jakiegoś czasu pojawiają się informacje o tym, że nowego Bonda miałby zagrać czarnoskóry aktor, Idris Elba. Zdaniem Rogera Moore'a to ciekawy, ale nierealny pomysł.

Ten artykuł należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!W listopadzie 2015 roku do kin ma wejść najnowszy film o przygodach Jamesa Bond. W filmie "Spectre" główną rolę gra Daniel Craig. Od pewnego czasu pojawiają się informację, kto ma go zastąpić w roli filmowego Bonda. Najczęściej pada nazwisko Idrisa Elby. Mimo że aktor jest przystojny, to nie wszystkim podoba się ten pomysł. Głównie dlatego, że nie wyobrażają sobie czarnoskórego agenta 007.

Swoje zdanie na temat Elby wyraził też Roger Moore, który parokrotnie wcielił się w postać agenta 007. Zdaniem 87-letniego aktora pomysł jest ciekawy, ale nierealny. Moore dodał też, że według niego odtwórca roli Bonda powinien być "wybitnie angielski". Po tych wypowiedziach Moore'a oskarżono o rasizm. A Wy co sądzicie o Idrisie Elbie w roli Jamesa Bonda?Źródło: Cover Video/x-news

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!