Zapytaliśmy kilkunastu mieszkańców naszego powiatu, czego życzą sobie w nadchodzącym nowym roku. A jakie są Twoje życzenia? Czekamy na komentarze...

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gość (gość)

Zgadzam się z poprzednią opinią. Strona poważnego, opiniotwórczego śląskiego dziennika, w Tychach staje się coraz bardziej gazetką parafialną (i to jednej parafii). A przecież mnóstwo ciekawych rzeczy dzieje się dookoła. Szanowna Redakcjo, w 2013 roku życzmy sobie jak najwięcej informacji i artykułów ważnych dla mieszkańców miasta, aktualności z życia politycznego, społecznego i kulturalnego Tychów i okolic. Aby wszystkim nam lepiej się tu żyło. Do siego roku!

tychol (gość)

Życzymy sobie żeby strona o Tychach była o najważniejszych wydarzeniach a nie reklamówką watykańką! Co drugi artykuł o kościele,księżach itp. Kogo to obchodzi? Mochery mają telewizję Trwam i Radyjo i wystarczy indoktrynacji!

blaston

Życzymy sobie, aby w Polsce była mniejsza cenzura, jaka zdarza się na tym m.in. forum, gdzie ni stąd ni zowąd znika całe forum z licznymi wątkami, bo czemu? WŁADZY się nie spodobały? Jak kiedyś? Gdzie są te wątki i to forum, gdzie? Były tam bardzo ciekawe tematy o naszym mieście?! Tak budować społeczeństwo obywatelskie, to się nie da w tym państwie zamordyzmu.
A nowego forum, to nawet poczytać się nie da bez logowania, jak ktoś nie chce niczego pisać, a tylko poczytać sobie. Do kitu z taką demonokracją!