Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Ponad 100 pracowników branży logistycznej poszukuje firma Żabka Polska. Spółka w marcu 2012 roku otwiera Centrum Logistyczne w Tychach. Będzie to pierwszy na Śląsku magazyn, obsługujący dystrybucję towarów Sieci. Powierzchnia nieruchomości zajmie 19 000 metrów kwadratowych. Centrum obsłuży w przyszłości południową cześć Polski.

Firma Żabka prowadzi rekrutację między innymi na stanowiska związane z kompletacją i pakowaniem towarów oraz zabezpieczaniem jednostek wysyłkowych.

Poszukujemy również osób z ważnymi uprawnieniami do obsługi wózków widłowych niskiego i wysokiego składowania oraz pracowników do zarządzania przepływem dokumentów – dodaje Janusz Świętek, Dyrektor Centrum Logistycznego w Tychach. – Naszych współpracowników powinna wyróżniać umiejętność samodzielnego działania, zaangażowanie i konsekwencja. Osoby te powinny posiadać własną działalność gospodarczą lub wykazywać chęć jej założenia – wymienia.

Firma Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka i Freshmarket. W ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku, Spółka zdobyła pozycję lidera tego segmentu sprzedaży. Sieć sklepów Żabka i Freshmarket to nowoczesna koncepcja handlu detalicznego, która ma na celu zapewnienie klientom wygody w dokonywaniu zakupów. Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów – w 2500 sklepów Żabka i 100 Freshmarket - oferowane są najlepsze markowe produkty oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych.


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!