Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc, zobaczcie, jak internauci komentują te święta.

Wróżbita wywróży, że święta będą w niedzielę i poniedziałek, Jezus do tego doda mycie okien. Zobaczcie przygotowania do świąt oraz temat Wielkanocy na memach znalezionych w sieci.

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!Zobaczcie też wideo o kierunkach wielkanocnych wyjazdów Polaków:Źródło: TVN24/x-news

Hallo

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Tomek (gość)

Dla wielu tu obecnych, Święta to czas na sprzątanie itp., tak to czas na sprzątanie mycie okien, ale też sprzątanie w naszym życiu, duchowe porządki w naszych sercach i umysłach.
Sprzątanie domów przy okazji Świąt, to normalne bo idzie wiosna i trzeba robić porządki, by świat po zimie wyglądał pięknie, czy to jakiś problem dla niewierzących ?
Czy wierzysz czy nie to sprzątasz w domu? chyba tak a jeśli nie to zgnij w tym syfie, który sam sobie stworzyłeś. Jak się nie ma o co przyczepić do innych od siebie ludzi, to trzeba im pokazać jakim się jest palantem wtedy czują się spełnieni bo wydaje im się, że komuś dogryźli a tu jest odwrotnie i nadal są du...mi.

jajem się stuknijcie jak nie macie ciepła rodzinnege i gniazda dla zająca (gość)

A ja tam z miłą chęcią wymyję swoje okna, gorzej z tymi co przez cały ruski rok mają syf za oknem i pod żyrandolem.

shrek (gość)

Lewacy nie byliby sobą, gdyby nie tworzyli antykatolickich paszkwili. Aż fermentują nienawiścią, gdy zbliża się katolskie święto. Szkoda, że to sami przodują w kiczowatych życzonkach, rozsyłanych masowo na fejsie.