Violetta, czyli Martina Stoessel, wystąpiła w Atlas Arenie. Koncert w Łodzi zapełnił halę fanami Violetty. Występ piosenkarki znanej z serialu Disney Channel oglądało 13 tys. fanów.

Koncert Violetty w Łodzi cieszył się ogromnym powodzeniem. Martina Stoessel wystąpiła w Atlas Arenie o godz. 14.30. Drugi niedzielny koncert rozpocznie się o godz. 19.

Violetta przyleciała do Łodzi [ZDJĘCIA]

Martinie Stoessel na scenie Atlas Areny towarzyszyły inne serialowe postacie. Wystąpili także: Jorge Blanco (Leon), Diego Dominguez (Diego), Facundo Gambande (Maxi), Mercedes Lambre (Ludmiła), Candelaria Molfese (Camila), Samuel Nascimiento (Broduey), Alba Rico Navarro (Naty) i Ruggero Pascquarelli (Federico). Aktorom towarzyszył zespół muzyczny i taneczny. Aktorom na scenie towarzyszyli tancerze oraz zespół.

Najdroższe bilety na koncert Violetty w Łodzi kosztowały 1799 zł. Pozwalały one na spotkanie z gwiazdą. Kolejne bilety VIP kosztowały 749 zł. Najtańsze bilety na koncert w Łodzi kosztowały 129 zł. Pierwsza trasa koncertowa "Violetta In Concert” liczyła 200 koncertów. Obejrzało ją niemal milion widzów w 12 krajach.

Serial „Violetta” dubbingowany jest w 15 językach. Między kwietniem a czerwcem 2014 r. serial miał ponad 40 milionów widzów. Trwają zdjęcia do trzeciego sezonu.

Violetta wystąpi ponownie w Polsce latem. Zagra koncerty w Krakowie i Warszawie.

Zobacz też: Violetta w piosence "Todo el resto cuenta"

Dzień Dobry TVN/x-news

Koncerty w Polsce

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!