Wypadek na Chełmskiej w Chełmie Śląskim

Wypadek na Chełmskiej w Chełmie Śląskim. Około 12.30 doszło tam do czołowego zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Droga jest zablokowana. Policja kieruje samochody objazdami.

KPP Bieruń
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

KPP Bieruń (© Jolanta Pierończyk)

Wypadek na Chełmskiej w Chełmie Śląskim. Na miejscu jest policja, straż pożarna i pogotowie. Droga jest zamknięta. Jak nas poinformował dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu, kierowcy jadący od Oświęcimia w stronę S 1, powinni w tej sytuacji pojechać na Tychy. Jadący w stronę Oświęcimia od Imielina, powinni skręcić na Chełmek.

Na razie policja nie posiada żadnych szczegółów na temat ewentualnych poszkodowanych w tym wypadku.

[AKTUALIZACJA]
Wypadek na Chełmskiej w Chełmie Śląskim nadal powoduje utrudnienia w ruchu, które - jak szacuje policja - potrwają jeszcze do około 15.30-15.45.
Na razie wiadomo tylko tyle, że 47-letnia mieszkanka Czańca kierująca skodą fabią z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z nadjeżdżającym TIR-em. Została zabrana do szpitala.

Godz. 16
Jak nas informuje oficer dyżurny KPP w Bieruniu, miejsce wypadku zostało już uprzątnięte. Droga jest przejezdna. Na temat poszkodowanej, którą pogotowie zabrało do szpitala, policja nie ma na razie żadnej wiedzy.

25 września 2013. Opis wczorajszego zdarzenia
Katarzyna Skrzypczyk, rzecznik KPP w Bieruniu:
do wypadku doszło na wysokości posesji przy Chełmskiej 164 w Kopciowicach (gmina Chełm Śląski). 47-letnia kobieta kierująca skodą fabią jechała od Imielina w stronę Bierunia. Z nieustalonych przyczyn zjechała na lewy pas jezdni, którym od Bierunia jechał samochód ciężarowy z naczepą. W wyniku zderzenia fabia wpadła do przydrożnego rowu.
Do końca nie było to czołowe zderzenie, bo TIR ma uszkodzone prawe naroże. Może usiłował uniknąć zderzenia, może kobieta kierująca fabią też próbowała jakoś do tego zderzenia nie dopuścić. Dość, że skończyło się u niej na ogólnych obrażeniach. W tej chwili przebywa w tyskim szpitalu.


Krzysztof Jurga, rzecznik szpitala wojewódzkiego w Tychach:

Kobieta w wieku 47 lat, któ
∨ Czytaj dalej

rą przyjęliśmy wczoraj o 13.17, przebywa obecnie na oddziale chirurgii rekonstrukcji narządów ruchu.

Więcej na temat

Komentarze (15)

avatar
avatar
gg (gość)

Jadący w stronę Oświęcimia od Imielina, powinni skręcić na Chełmek. ???Bzdura .Droga do Imielina od strony Katowic był zamknieta .Mieszkancy Imielina nie mogli dojechac do domu. Kierowanie ruchem perfekcyjne.

avatar
mati (gość)

Jak to mozliwe ze ta skoda zjechala na tira jesli ona zjechala do rowo uderzajac w beronowy murek przelatujac row i wpadajac na czyjas posesje a miala tylko prawa strone auta rozbita a lewa po ktorej siedziala kobieta byla troche poobijana wiec kto tu robi zamieszanie

avatar
RED (gość) tyszek

Szanowny Panie, informacje o wypadku i jego prawdopodobnym przebiegu pozyskujemy z policji. Miło nam jednak, jeśli suchą policyną informację wzbogacają naoczni świadkowie swoimi relacjami.Inwektywy są tu jednak niepotrzebne, bo nikt z premedytacją tu niczego nie zniekształca ani nie przeinacza.

avatar
Tyjoś (gość)

Dopiero co pisałeś, tyszku, że zginęła na miejscu. Więc to ty potwierdź swoje informacje, a dopietro potem mieszja z błotem innych. Fajnie byloby, gdyby cię było stac na słowo przepraszam.

avatar
RED (gość) tyszek

Szanowny Panie, o tym, że kobieta została przewieziona do szpitala poinformowała nas policja. Sprawdziliśmy jeszcze raz, w tej chwili, i rzecznik KPP Bieruń podtrzymuje tę wersję. Dyżurny też zapewnił, że ofiar śmiertelnych w tym wypadku nie było. Więc nie wiemy, skąd u Pana taka wiedza.

avatar
tyszek (gość)

I na dodatek nie zjechała kierująca Skodą tylko TIR zjechał na nią a ona ratowała się przed zderzeniem. Burdel macie

avatar
tyszek (gość)

Widzę że droga redakcja nie widzi różnicy pomiędzy tym że kobieta zginęła na miejscu a tym że została przewieziona do szpitala... Potwierdźcie najpierw swoje informacje a później piszcie....

Wybierz kategorię