Ford pokazał, jak wyglądać będzie najnowszy Lincoln Continental.

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!Pierwsza generacja Forda Lincoln Continental powstała już w 1939 roku. Do 2002 roku samochód doczekał się dziewięciu generacji. Najsłynniejszą wersją auta była ta produkowana w latach 60. ubiegłego wieku. To właśnie Lincolnem jeździł prezydent Stanów Zjednoczonych John F. Kennedy, który został zastrzelony 22 listopada 1963 roku w Dallas.

W ostatnich dniach marca Ford Motor Co. przedstawił koncept najnowszego Lincolna. Do sprzedaży ma wejść w przyszłym roku.


Hallo

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

moto (gość)

Zapomniałeś o Starze, Jelczu Tarpanie itp. Już nie mówiąc o Polskich motorach i skuterach.

Do Johnny (gość)

A POlusy są nędzne, nie mają k..... nic bo już wszystko POspszedawali. Też Powinni k....... wziąć się w garść i produkować Syrene od nowa. Jo zazdroszcza tym, którzy żyli w latach 70 - tych, bo wtedy na ulicach dominowała tylko POlska motoryzacja, Syreny, Warszawy, Żuki, Nysy, Lubliny i kultowy Fiat 126p zwany Maluchem lub Kaszlokiem. Nawet piosenka jest o syrence. Refren idzie tak: Syrenko, syrenko księżniczko szos. Gdy ciebie widzę co dzień jeży mi się włos na głowie. Piękna syrenko miłości ma, dla ciebie mały jest ten świat

Johnny (gość)

A gdzie wy durne POlusy macie "Syrenke" ? - to kultowe Auto znane bylo pod japonska nazwa "OHIDA" na calym swiecie.