Znana sieć sklepów wycofuje produkt dla dzieci. Za zwrot otrzymasz 15 zł Znana sieć sklepów wycofuje produkt dla dzieci. Za zwrot otrzymasz 15 zł

Znana sieć sklepów wycofuje produkt dla dzieci. Za zwrot otrzymasz 15 zł (© biedronka.pl)

Na oficjalnej stronie sieci sklepów Biedronka pojawił się komunikat dla klientów. Firma prosi o zwrot do sklepów osłonek przeciwsłonecznych dla dzieci, na szyby samochodowe.

W zamian za zwrot osłonki można otrzymać bon do wykorzystania w sklepach.

- W związku z niewłaściwą jakością produktu wycofujemy z obrotu osłonki przeciwsłoneczne na szyby samochodowe, które były dołączone jako darmowy gadżet do promocyjnych zestawów innych produktów dostępnych w ofercie od 15 maja b.r. Informujemy, że Klienci proszeni są o zwrot osłonek w dowolnym sklepie sieci „Biedronka” w okresie od 19 czerwca do 18 września 2017 r. Wycofywane osłonki są podobne do osłonki przedstawionej na załączonym zdjęciu - czytamy w oficjalnym komunikacie. - Każdy Klient, który posiada osłonkę, proszony jest o jej zwrot i może go dokonać bez potrzeby okazania paragonu. Przy okazji zwrotu osłonki Klient otrzyma bon o wartości 15 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie „Biedronka do 30 września b.r. (z wyłączeniem papierosów, alkoholu oraz mleka i preparatów żywienia początkowego).W przypadku pytań dotyczących zwrotu osłonek prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta sieci Biedronka pod nr tel. 22 205 33 00 - dodają przedstawiciele sieci sklepów.

Komunikat pojawił się 19 czerwca w serwisie biedronka.pl w zakładce "Komunikaty dla klientów".


Zobaczcie też: Cyber Marian, Buka i tajemnica wielkiego wąsa


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!