Stefania Dyduch świetnie wypada w roli Żony Piwowara Stefania Dyduch świetnie wypada w roli Żony Piwowara

Stefania Dyduch świetnie wypada w roli Żony Piwowara (© Fot. ARC )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Tyskie nocą, czyli w poszukiwaniu oryginalnej receptury - pod taką nazwą od-bywa się tegoroczne nocne zwiedzanie browaru w Tychach. Niby wszystko po staremu. Są duchy księcia Jana Henryka XI, jego synowych Daisy i Klotyldy, Starego Piwowara, Słodownika i innych.

Po staremu na spotkanie z nimi wiedzie nocnych marków Klucznik w czarnej pelerynie. Novum jest wątek detektywistyczny, czyli poszukiwanie zagubionej receptury na najlepsze piwo.

Tegoroczne wakacje z duchami zaczęły się 2 lipca i potrwają do 28 sierpnia. Żeby się załapać na piątkową lub sobotnią wędrówkę po browarze trzeba od środy do wtorku wysłać SMS-a na numer 783 508 198 z życzeniami na 5. urodziny Tyskiego Browarium wedle wzoru: życzenia. nazwisko. pt (jeśli interesuje nas spektakl piątkowy) lub życzenia. nazwisko. sb (na sobotni wieczór).

W sobotę wśród gości zwiedzających browar spotkaliśmy m.in. Vladimira Velasa z Czech. - Podobało mi się. To bajka, ale bardzo piękna - powiedział nam.

- Miłe zakończenie dnia i tygodnia pracy - dodał Michał Majer z Katowic. - Dobry jest luźny sposób podawania informacji, i to w gwarze. Zawodzi momentami nagłośnienie.


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!