Wybierz region

Wybierz miasto

  Parkrun Tychy - bezpłatne biegi na 5 km

  Park Północny w Tychach
  Tychy, ul. Władysława Stanisława Reymonta/42

  09:00 Sobota, 22 grudnia

  • Wstęp wolny

  Parkrun to bieg na dystansie 5 kilometrów z pomiarem czasu organizowany co tydzień przez cały rok. W każdą sobotę o 9 rano. Udział w biegu jest bezpłatny, ale wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji, a następnie wydrukowanie i przyniesienie ze sobą nadanego Indywidualnego Kodu Uczestnika. Rejestracja w parkrunie jest jednorazowa, tzn. po jej dokonaniu można wziąć udział w dowolnej liczbie biegów w dowolnej lokalizacji parkrunu w Polsce lub na świecie. W ramach parkrunu wszyscy biegają dla własnej satysfakcji, dlatego każdy biegnie własnym tempem.

  Trasa biegu przebiega przez Park Północny w Tychach, a jej długość to 5 km. W zdecydowanej większości nawierzchnia trasy to ścieżki asfaltowe. Start umiejscowiony jest w centralnym punkcie parku, w środkowej części między stawami.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]