Wybierz region

Wybierz miasto

  STAND UP Kryształy: Stramik / Gadowski / Borkowski / Zalewski

  Underground Pub
  Tychy, ul. Pl. Korfantego/1, +48 66 061 45 37

  19:00 - 22:00 Środa, 23 stycznia

  • 35zł

  W świecie stand-upu za łatwo w poszukiwaniu złota natknąć się na tombak. Na szczęście powraca ekipa, który błyszczy w mroku, skrzy się od dowcipu i rozpuszczona w drinkach wywołuje euforię oraz nieuzasadnioną chęć zagadywania do wszystkich wokół.

  To Kryształy, tercet komików połączony więzami alkoholu i wspólnymi poglądami na hedonizm (ogólnie: jesteśmy za), z tysiącami występów za pasem, milionami wyświetleń na Youtube i ciągłą pustką w duszach, duszach, które zamierzają wywlekać na scenę dla waszej uciechy. Występują w unikatowej formule dwóch par prowadzących i dwóch par występujących, co za cenę jednego biletu daje aż OŚMIU KOMIKOW (wyliczenia w załączniku).

  Struktura Kryształów to:
  Jacek Stramik - Rodem z Koszalina, osiadły w Poznaniu, współautor książki "Łapy precz od żartów" (z Abelardem Gizą). Lubi wzbudzać kontrowersje, dzielić publiczność na tych, którzy go rozumieją i dzbanów, którzy powinni zostać w domach.

  Jasiek Borkowski - Nieodrodny syn warszawskiej Ochoty, ubiorem sprytnie zmusza do opuszczenia mentalnej gardy, tylko by wyprowadzić celny cios w centrum jestestwa. Najbardziej charakterystyczny i melancholijny komik w Polsce.

  Darek Gadowski - Czysta koszalińska energia, spotkania z Darkiem to idealna terapia na smutną rzeczywistość. Jego stand-up napędzany na równi frustracją, inwencją i czystym relaksem wzbudza zasłużone reakcje w całym kraju.

  Bartosz Zalewski- Wywodzi się z Wrocławia, a swoje występy z tradycji maksymalizacji absurdu. Świat przedstawiony w jego występach jest krzywym zwierciadłem wystarczająco krzywej rzeczywistości, na dodatek ktoś jeszcze na nim posypał.  -----------------------------------------------------
  23.01.2019 (środa) godz. 20:00
  Underground Pub
  plac Korfantego 1 (ryneczek osiedla K),Tychy

  Bilety w przedsprzedaży, dostępne wyłącznie na biletyna.pl i KupBilecik.pl
  30zł - do 1.01.2019
  35zł - od 1.01.2019
  40zł - w dniu wydarzenia (dostępne przy wejściu, ilość ograniczona)

  https://biletyna.pl/event/Stand-up-Krysztaly-Stramik-Gadowski-Borkowski-Zalewski-Underground-Pub-Tychy-e91132.html
  ------------------------------------------------------
  UWAGA: występ dla osób dorosłych.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Zobacz koniecznie

  [QUIZ] Czy znasz te przesądy domowe?