MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Gdzie dziś nie będzie prądu w Śląskiem? Tam będą wyłączenia! Sprawdź, czy na liście jest Twoja ulica

JAK
Sprawdź, czy ostrzeżenie dotyczy również Twojej ulicy! Kliknij w galerię >>>
Sprawdź, czy ostrzeżenie dotyczy również Twojej ulicy! Kliknij w galerię >>>Pixabay
ŚLĄSKIE. Prądu dzisiaj nie będzie w wielu miastach i powiatach woj. śląskiego. Tauron Dystrybucja poinformował o wyłączeniach w woj. śląskim, w terminach 18 do 21 maja. Sprawdź, gdzie wystąpi brak energii elektrycznej. Podajemy ulice i numery domów oraz terminy w: Bielsku-Białej, Chorzowie, Częstochowie, Jastrzębiu-Zdroju, Jaworznie, Katowicach, Rudzie Śląskiej, Rybniku, Zabrzu, Żorach i w powiatach: cieszyńskim, częstochowskim, mikołowskim, pszczyńskim, rybnickim, raciborskim, wodzisławskim, zawierciańskim i żywieckim.

Wyłączenia prądu w woj. śląskim dzisiaj

Z najnowszych danych wynika, że brak energii elektrycznej wystąpi w miastach: Bielsku-Białej, Chorzowie, Częstochowie, Jastrzębiu-Zdroju, Jaworznie, Katowicach, Rudzie Śląskiej, Rybniku, Zabrzu, Żorach i w powiatach: cieszyńskim, częstochowskim, mikołowskim, pszczyńskim, rybnickim, raciborskim, wodzisławskim, zawierciańskim i żywieckim.

ZOBACZCIE, GDZIE NIE BĘDZIE PRĄDU
Listę miast z ulicami i godzinami podajemy w galerii zdjęciowej

Niestety, sporo wyłączeń zaplanowano po raz kolejny w powiatach cieszyńskim i żywieckim.

Podajemy planowane wyłączenia prądu w woj. śląskim. Warto wiedzieć, że wyłączenia prądu są spowodowane niezbędną konserwacją czy naprawą sieci. Na liście mamy najważniejsze miasta oraz powiaty w regionie i konkretne adresy, gdzie nie będzie prądu. Tauron Dystrybucja podaje planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej na 5 dni do przodu.

Podajemy planowane wyłączenia prądu w woj. śląskim. Wiadomo, jak potrafi zdenerwować brak prądu, więc lepiej być przygotowanym. Podajemy godziny odcięcia prądu i konkretne adresy, których dotyczy.

Pamiętaj, w razie zagrożenia lub poważnej awarii dzwoń na 991. Gdy zabraknie prądu w twoim domu, skąd wiadomo, czy to awaria, czy planowane wyłączenie?

od 7 lat
Wideo

Ukraina rozpocznie oficjalne rozmowy o przystąpieniu do UE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na tychy.naszemiasto.pl Nasze Miasto