GKS Jastrzębie rozgromił Bytovię Bytów. Czterobramkowe zwycięstwo jastrzębian GALERIA KIBICÓW

Piotr Chrobok
GKS Jastrzębie rozgromił Bytovię Bytów
GKS Jastrzębie rozgromił Bytovię Bytów Piotr Chrobok
Takiego spotkania w Jastrzębiu nie było już dawno. Niesieni głośnym dopingiem kibiców, piłkarze GKS-u pokonali Bytovię Bytów 4:0 i zapewnili sobie prawo gry w Fortuna I Lidze w kolejnym sezonie. Byliście na tym spotkaniu? Koniecznie poszukajcie się na zdjęciach w galerii!

Stosunkowo niewielka ilość kibiców, biorąc pod uwagę, że piłkarze GKS-u rozgrywają zaledwie trzeci mecz w ciągu ponad miesiąca zjawiła się dziś na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu. Wpływ na taki stan rzeczy miał z pewnością termin zawodów.

Ci jednak, którzy zdecydowali się przyjść na obiekt przy Harcerskiej z całych sił dopingowali swój zespół od 1. do 90. minuty, tworząc przy tym fantastyczna atmosferę. Jak na każdym meczu kibice rozwiesili również flagi. Szczególne powody do zadowolenia kibice GKS-u mieli w 37. oraz 68. minucie, kiedy piłkę do bramki kierował Jakub Wróbel. Radość na trybunach wybuchnęła także niedługo po zdobyciu trzeciego gola, kiedy piłkę do siatki skierował niezwykle skuteczny w ostatnim czasie, Kamil Adamek, który dwie minuty po strzeleniu pierwszej bramki, po raz drugi znalazł drogę do siatki Witana.

Dodatkowo w czasie meczu, kibice mieli okazję do zapisania się na Jastrzębską Piwną Milę, bieg charytatywny dla syna jednego z kibiców GKS-u, 18-letniego Dawida cierpiącego na nowotwór kości.

GKS 1962 Jastrzębie - Bytovia 4:0 (1:0)

Bramki 1:0 Jakub Wróbel (37), 2:0 Jakub Wróbel (67), 3:0 Kamil Adamek (75), 4:0 Kamil Adamek (77)