GKS Tychy - Cracovia 2:3 [Zobacz zdjęcia!]

Rafał Musioł
W meczu na szczycie GKS  przegrał z Cracovią (na czerwono),
W meczu na szczycie GKS przegrał z Cracovią (na czerwono), fot. Arkadiusz Gola.
W ostatnich dniach mieliśmy w zespole grypę żołądkową, przetrzebiły nas kontuzje, a w czasie gry nie wykorzystaliśmy kilku dobrych okazji - krótko wyliczył powody porażki z Cracovią Sebastian Gonera z GKS Tychy.

Gospodarze przegrali z liderami tabeli po dobrym i szybkim meczu. W ostatniej minucie tyszanie wycofali bramkarza, ale nie byli już w stanie doprowadzić do dogrywki. Krakowianie wygrali przede wszystkim dzięki świetnej grze w trzeciej tercji, w której dominowali na lodzie.

Ekstraliga hokeja - 11. kolejka
GKS Tychy - Cracovia 2:3 (1:0, 0:1, 1:2).
1:0 Roman Simicek (17), 1:1 Grzegorz Pasiut (39), 1:2 Petr Dvorak (44), 1:3 Rafal Marty-nowski (47), 2:3 Roman Simicek (49)