GKS Tychy - GKS Bełchatów 1:3 [ZDJĘCIA]

ivan
GKS Tychy - GKS Bełchatów 1:3
GKS Tychy - GKS Bełchatów 1:3 Arkadiusz Ławrywianiec
GKS Tychy przegrał z liderem 1 ligi - GKS-em Bełchatów 3:1. Wszystkie trzy bramki spotkania padły w drugiej połowie meczu. GKS Tychy - GKS Bełchatów 1:3.

W Jaworznie naprzeciw siebie stanęły pierwsza drużyna I ligi i ostatnia. Wbrew pozorom goście z Bełchatowa nie mieli łatwej przeprawy z Tyszanami.

Wynik spotkania otworzył w 61. minucie gry Kamil Wacławczyk, który strzałem z dystansu pokonał Piotra Misztala. Pięć minut później na 2:0 podwyższył Michał Mak.

Gospodarze, za sprawą Pawła Smółki, zdobyli kontaktowego gola w 81. minucie gry.

Nadzieje GKS-u Tychy na chociażby jeden punkt, pogrzebał w 87. minucie Michał Mak, który po raz drugi pokonał Misztala.

Po 11. kolejkach GKS Tychy zajmuje ostatnią pozycję w tabeli I ligi. Do tej pory ekipa prowadzona obecnie przez Jana Żurka zdobyła zaledwie siedem oczek.