Grand Prix Gliwice w Kolarstwie Górskim: Srebro dla Choma Team [ZDJĘCIA]

tekaz / mat. prasowe
W ostatnią niedzielę grupa kolarska Choma Team wzięła udział w imprezie Grand Prix Gliwic w Kolarstwie Górskim. Na starcie stanęło 3 zawodników drużyny. Rowerzyści mieli do pokonania techniczną trasę, obfitą w strome podjazdy, szybkie zjazdy i odcinki typu single track, na którą składały się 4km okrążenia.

W kategorii kobiet srebrny medal wywalczyła Justyna Socha. Tomasz Musioł przyjechał na metę na 5 pozycji (kat. IVM), a Krzysztof Hryń 8 (kat. VM). Już w najbliższy weekend Choma Team wystartuje treningowo w Pawłowicach.

Tydzień wcześniej (17-18.09.2011) po raz pierwszy zawodnicy Choma Team wystartowali w zawodach DH- Diverse Downhill Contest Puchar Polski Zawoja. Śmiałkami, którzy pokonali ostre trasy DH byli: Bogdan Choma oraz Tomasz Piekarczyk. Czyżby w zespole powstawała nowa formacja? Kolejna zawody DH już 15 października w Ustroniu.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani