Jak zmotywować się do ćwiczeń? Zadbaj o zdrowie i dobrą formę z Huawei Watch GT 2e

Materiał partnera zewnętrznego Huawei
mat.pras.
O zdrowie i kondycję fizyczną można dbać w każdych warunkach – także bez wychodzenia z domu. Jedyne, co jest potrzebne to odpowiedni sprzęt i odrobina motywacji. O tym jak zmotywować się do ćwiczeń piszą poradniki. Gadżety sportowe nie zrobią treningu za Ciebie, ale pokażę konkretne wyniki i dają impuls do działania. Ten smartwatch obsługuje 100 różnych sportowych trybów. Ćwicz tak, jak lubisz i motywuj się do dalszego działania. Sprawdź jakie masz możliwości.

Smartwatch: przede wszystkim wygoda

Huawei Watch GT 2e sprawdzi się jako codzienny towarzysz – zarówno podczas treningów, jak i w codziennych czynnościach. Pasek wykonywany z fluoroelasteru jest wytrzymały i odporny na działanie wysokich temperatur, kontakt z chemikaliami czy solą. Porowata konstrukcja zapewnia wygodę noszenie i pozwala skórze oddychać. Godzina i wszystkie informacje wyświetlane są na dużym, podświetlanym ekranie, który automatycznie dostosowuje jasność do warunków zewnętrznych.

Smartwatch Huawei działa nawet do dwóch tygodni na jednym ładowaniu.

Połącz smartwatch z aplikacją i działaj

Po połączeniu zegarka z aplikacją Huawei Zdrowie, tarcze zegarka można dowolnie zmieniać – do wyboru jest 200 wzorów. Połączenie zegarka z aplikacją Zdrowie daje dużo więcej możliwości – pozwala uruchamiać dodatkowe funkcje, a przede wszystkim, przechowywać i analizować w wygodny sposób wszelkie informacje, jakie są zbierane przez Watcha GT 2e.

Podczas ćwiczeń nie trzeba mieć przy sobie smartfona – inteligentny zegarek pozwala na przechowywanie do 500 utworów muzycznych. Wystarczy połączyć z nim słuchawki, na przykład bezprzewodowe Huawei FreeBuds 3 i można cieszyć się treningiem z muzyką, bez trzymania w ręku telefonu.

Smartwatch dla każdego. Ćwicz tak, jak lubisz

Największym atutem Huawei Watch GT 2e jest obsługa rekordowych 100 trybów sportowych, te podstawowe jak jazda na rowerze, bieganie czy spacer, ale również te mniej popularne – na przykład salsa czy triathlon.

Jakie dane pokazuje i oblicza smartwatch Huawei?

  • maksymalny pułap tlenowy,
  • dystans,
  • spalane kalorie,
  • tętno,
  • tempo,
  • wysiłek na otwartej przestrzeni i w pomieszczeniu,
  • czas potrzebny do pełnej regeneracji.

Zdrowie pod kontrolą

Huawei Watch GT 2e wyposażony jest w technologię TruSeenTM 3.5, która umożliwia całodobowe monitorowanie tętna. Zegarek powiadomi użytkownika, gdy jego tętno w ciągu 10 minut będzie nieregularne lub na nieodpowiednim poziomie. Funkcja TruSleepTM 2.0 monitoruje czas i fazy snu oraz diagnozuje powszechne problemy ze snem i wskazuje sposoby jak sobie z nimi radzić. Technologia TruRelaxTM pomaga kontrolować poziom stresu w ciągu dnia oraz proponuje ćwiczenia oddechowe pozwalające się zrelaksować.

W Huawei Watch GT 2e – poprzez aplikację Huawei Zdrowie – można również uruchomić funkcję pozwalającą na kontrolowanie cyklu menstruacyjnego u kobiet.

Huawei Band 4 i Huawei Watch GT 2 (42 mm)

W portfolio Huawei znajdują się również inne produkty, które pozwolą zadbać o formę na lato. Do 24 maja inteligentną opaskę sportową Huawei Band 4 można kupić w rekomendowanej cenie 129 zł. Opaska wyróżnia się zbudowanym USC, dzięki czemu ładowanie opaski jest bardzo łatwe.

Do sprzedaży trafił również nowy kolor popularnego zegarka Watch GT 2 (42 mm) – złamana biel. Huawei przygotował też atrakcyjną ofertę dla całej serii – każdy, kto kupi jeden z czterech smartwatchy Watch GT 2 (42 mm), otrzyma w prezencie inteligentną wagę AH100 lub opaskę sportową Band 4. Oferta potrwa do 7 czerwca.

Wszystkie te urządzenia otrzymały też ważną aktualizację, która uzupełnia je o możliwość pomiaru saturacji Sp02, czyli poziomu nasycenia krwi tlenem.

Materiał oryginalny: Jak zmotywować się do ćwiczeń? Zadbaj o zdrowie i dobrą formę z Huawei Watch GT 2e - Dolnośląskie Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie