Nielba - GKS Tychy 2:2

Patryk Trybulec
O sporym pechu mogą mówić piłkarze GKS Tychy. Zwycięstwo w meczu z niżej notowaną Nielbą wypadło im bowiem z rąk w ostatniej minucie.

Spotkanie dla tyszan lepiej się zaczęło niż szkończyło, bo już w trzeciej minucie objęli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się niezawodny Krzysztof Bizacki, który umieścił piłkę w siatce bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego. Goście wyrównali kilka minut później. W 12. minucie bramkę z rzutu karnego zdobył Artur Błażejewski. "Jedenastka" podyktowana została za faul na Rafale Leśniaku. Ten sam zawodnik w 90. minucie meczu pozbawił gości zwycięstwa.

Nielba Wągrowiec - GKS Tychy 2:2 (1:1)

Bramki 0:1 Krzysztof Bizacki (3), 1:1 Artur Błażejewski (12-karny), 1:2 Krzysztof Zaremba (47), 2:2 Rafał Leśniewski (90)

Sędziował Maciej Mikołajewski (Świebodzin)