Wybierz region

Wybierz miasto

  Mrs.Sporty Tychy

  8Miejsce 195 głosów Mrs.Sporty Tychy

  Klub Fitness Mrs.Sporty Tychy mieści się przy ulicy Barona 21 w pasażu czerwona torebka (osiedle Balbina). Mrs.Sporty Tychy to miejsce dla Pań w każdym wieku. Ćwiczenia wkomponowane są w prostą formę obwodową z użyciem bezpiecznych dla zdrowia urządzeń hydraulicznych. Głównym atutem klubu Mrs.Sporty Tychy jest krótki (30-minutowy) trening interwałowy łączący elementy siły oraz wytrzymałości. Wszystkie treningi odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej a możliwość odbycia treningu w dowolnie wybranym czasie pozwoli wkomponować je w Twój plan dnia. Efekty takiego treningu widać nie tylko na wadze, ale przede wszystkim w życiu codziennym.

  Mrs.Sporty Tychy dba o Panie również pod kątem żywieniowym. Prosta koncepcja żywienia nie pochłonie Twojego czasu wolnego a pozwoli Ci delikatnie wprowadzać prawidłowe nawyki żywieniowe.
  Efekty treningu w Mrs.Sporty Tychy śledzić będzie z Tobą szczegółowo trener personalny na comiesięcznym, indywidualnym spotkaniu.

  Zaletą Klubu fitness Mrs.Sporty jest atmosfera panująca w czasie treningu. Treningi odbywają się w grupie co sprawia, że w klubie panuje klimat wzajemnej motywacji. Różnego rodzaju spotkania poza treningiem sprawiają, że jest to miejsce przytulne, ciepłe i otwarte dla wszystkich kobiet.

  Godziny

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt wygrany przez

  Inne kandydatury

  zobacz wszystkie »