Wybierz region

Wybierz miasto

  „Wybieramy najlepsze miejsce do ćwiczenia w Tychach”

  Zaczynamy nowy plebiscyt. Tym razem, wraz z Państwem, na tychy.naszemiasto.pl będziemy chcieli wybrać najlepsze miejsce do ćwiczeń w Tychach.

  Od 29 lutego czekamy na Państwa zgłoszenia najlepszych siłowni, klubów fitness czy innych miejsc aktywności fizycznej. Zgłaszać się należy na tychy.naszemiasto.pl lub na m.kutynia@dz.com.pl. Zgłoszenie musi zawierać oprócz kilku zdjęć opis zgłaszanego obiektu oraz imię, nazwisko i telefon osoby zgłaszającej. (tel. do wiadomości redakcji)

  W tym plebiscycie chodzi nam głównie o promocję zdrowego stylu życia i wskazanie zainteresowanym najlepszych miejsc, gdzie mogą liczyć na dobrą rekreację, relaks, ale i pracę nad swoją kondycją fizyczną. Liczymy, że z Państwa udziałem się to uda. Mamy nadzieję, że i same kluby i siłownie zechcą się Państwu zaprezentować.
  Wierzymy, że wspólnie stworzymy mapę najatrakcyjniejszych miejsc aktywności fizycznej. Z korzyścią zarówno dla osób zainteresowanych rekreacją, jak i samych klubów.

  Głosowanie rozpocznie się 7 marca i potrwa do 4 kwietnia do godz. 11:59.
  Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie internetowej 4 kwietnia 2016 i zaprezentowana 4 dni później w tygodniku tyskim. Nagrodą dla Laureata jest powierzchnia reklamowa 1/4 kolumny oraz 10 000 odsłon billboardu w serwisie www.tychynaszemiasto.pl

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Co wiesz o twórczości Olgi Tokarczuk? NOBEL 2019