Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Prasówka z całego tygodnia 23.07.2023 w Tychach. Zobacz przegląd prasy, by być na bieżąco

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Tychów czytali w ostatnim tygodniu najchętniej
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Tychów czytali w ostatnim tygodniu najchętniej CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Tychów, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 16.07 a 22.07.2023. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Bookcrossing w kościele bł. Karoliny w Tychach. Książki do wzięcia”?

Przegląd tygodnia: Tychy, 23.07.2023. 16.07 - 22.07.2023: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Bookcrossing w kościele bł. Karoliny w Tychach. Książki do wzięcia

Bookcrossing w kościele bł. Karoliny w Tychach. Książki do wzięcia pozostaną przez całą niedzielę. Na ogół religijne, ale są też efektowne albumy z malarstwem i wiele innych.

📢 Groźne zderzenie na drodze Tychach! Hulajnoga wjechała wprost pod samochód. Jak do tego doszło? Policja apeluje o ostrożność na drodze

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w Tychach 7 lipca. Użytkownik hulajnogi elektrycznej wjechał na przejście dla pieszych prosto pod jadący samochód. - Gdyby nie czujność kierującego, doszłoby do potrącenia użytkownika jednośladu – zaznaczają tyscy policjanci. Przypominają, że kierujący hulajnogą ma na drodze określone obowiązki.

📢 Eksplozja w oczyszczalni ścieków w Bojszowach koło Tychów! Ranny pracownik - pocisk za sprawcą tragedii?

Do wybuchu na terenie Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego w miejscowości Bojszowy doszło 22 lipca. Zgłoszenie o wypadku wpłynęło ok. godz. 12.00. Na terenie zakładu eksplodował pocisk, w wyniku zdarzenia został ranny pracownik zakładu.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 23.07.2023: 16.07-22.07.2023 Tychy: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Tychach. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Czy memy o weganach to zabawa czy przesada? Internauci nie mają litości! Zobacz, jak śmieją się z życia bezmięsnego

Memy o weganach - zabawne? Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się zmienić swoją dotychczasową dietę i przejść na weganizm. Sposób odżywiania takich osób zakłada wyeliminowanie ze swojej diety wszystkich produktów odzwierzęcych. Tak jak wegetarianie, weganie nie jedzą mięsa, ale również rezygnują z wyrobów takich jak sery, mleko, jaja czy nawet miód! Jak się okazuje, nie wszyscy rozumieją ten styl życia. Niektóre nastroje doskonale ukazują MEMY! Zobacz najzabawniejsze z nich!

📢 TE miasta w woj. śląskim wyludniają się najszybciej! Poznaj TOP 10 miejscowości. Dlaczego ludzie z nich uciekają?

Problem wyludniających się miast coraz bardziej dotyka województwo śląskie. Najbardziej narażona na masowe migracje mieszkańców jest środkowa część naszego regionu. Gdzie problem jest największy? W naszej galerii znajdziesz ranking najszybciej wyludniających się miast w Śląskiem. Dane użyte w tym zestawieniu pochodzą z Głównego Urzędu Statystycznego i przedstawiają stan na dzień 31 grudnia 2022 roku.

📢 Tego nie rób na balkonie - kara to nawet 1 500 zł! Jakich sytuacji należy unikać? Sprawdź!

WAKACJE 2023. Za oknem niejednokrotnie ok. 30 st. C! Wreszcie można korzystać z balkonu... a jego otwarcie nie grozi wpuszczeniem do naszych mieszkań mroźnego powietrza czy smogu. Czego tak naprawdę, nie można na nim robić? Jakie obowiązują zakazy? Sprawdź za co grozi mandat!

📢 Rozrywkowy weekend w Śląskim - oto LISTA darmowych imprez plenerowych [22-23 VII]. Wśród gwiazd: Maryla Rodowicz, Vito Bambino, O.S.T.R

Będzie się działo! Za chwil kilka nadchodzi wyczekiwany weekend. W dniach 22-23 lipca czeka na nas moc atrakcji. Przedstawiamy program na najbliższe dni. Wśród atrakcji koncerty plenerowe, kino letnie, warsztaty, stand-up na żywo i wiele innych. Nie musisz martwić się o zakup biletu, wszystkie przedstawione wydarzenia są zupełnie ZA DARMO! Jesteś ze Śląska lub okolic i nie wiesz jak spędzić nadchodzący weekend? Wejdź w galerię i sprawdź co dla was przygotowaliśmy.

📢 To są CZARNE PUNKTY w woj. śląskim! Tu najczęściej dochodziło do wypadków i kolizji - LISTA miejsc

To są CZARNE PUNKTY w woj. śląskim! Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to skuteczne narzędzie, dzięki któremu policjanci od kilku lat dbają o bezpieczeństwo mieszkańców. Na mapie umieszczono miejsca zgłoszonych wypadków. Prezentujemy mapę z całego woj. śląskiego. Sprawdź gdzie w Twoim mieście na drodze jest wysokie niebezpieczeństwo.

📢 Który dentysta jest NAJLEPSZY w Tychach? Zobacz, gdzie warto leczyć zęby. Sprawdź Orły Stomatologii

Który dentysta jest NAJLEPSZY w Tychach? Orły Stomatologii 2022. Zobacz, którzy stomatolodzy z naszego miasta otrzymali nagrody w Plebiscycie Orły Stomatologii. Nagrodzeni są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta. Kliknij w galerię i poznaj najlepszych dentystów z Tychów!

📢 Park Łabędzi w Tychach przed rewitalizacją. Jakie zmiany się szykują?

Park Łabędzi w Tychach jest przed rewitalizacją. Miasto solidnie przygotowuje się do wprowadzania zmian w tym miejscu. Były w kwietniu 2023 spacery badawcze, podczas których mieszkańcy Tychów mieli okazję przekazać swoje wyobrażenia i potrzeby względem tego miejsca, były warsztaty terenowe oraz konsultacje społeczne. Teraz trwają prace nad koncepcją rewitalizacji Parku Łabędzi w Tychach.

📢 Projekt planu zagospodarowania centrum Tychów do wglądu

Jest projekt planu zagospodarowania centrum miasta Tychy. Można go zobaczyć do 18 sierpnia 2023 r. Dyskusja na ten temat zaplanowana jest na 3 sierpnia. Wszelkie uwagi można wnosić do 1 września.

📢 Wakacje z muzyką w Tychach: na Paprocanach i na placu Baczyńskiego PROGRAM

Wakacje z muzyką w Tychach to już pewna tradycja. Program "Lata w mieście" obfituje w koncerty. W tym roku są to znów piątkowe koncerty na Paprocanach, ale także na placu Baczyńskiego, gdzie stoi fortepian plenerowy. Koncerty już trwają, ale jeszcze sporo przed nami. Przedstawiamy program.

📢 Wyniki matury 2023 w Tychach, Bieruniu, Pszczynie i Mikołowie

Wyniki matury 2023 znane są od 7 lipca. Pisaliśmy o nich. Dziś sprawdzamy zdawalność matury w najważniejszych liceach ogólnokształcących w Tychach, Mikołowie, Pszczynie i Bieruniu.

📢 Rafał „Ravgor" Górecki nie żyje. Popularny youtuber i streamer miał 35 lat. Zmagał się z problemami psychicznymi

Nie żyje Rafał Górecki, internetowy twórca znany pod pseudonimem „Ravgor". Zmarł w wieku 35 lat. Był popularnym youtuberem i streamerem, który popularność zdobył głównie dzięki nagrywanym na Śląsku prankom. Od lat zmagał się z problemami psychicznymi.

📢 Jakub Kiwior na muralu w Tychach - zobaczcie zdjęcia. "Impossible is nothing"

Jakub Kiwior ma mural na rodzinnym bloku w Tychach w ramach kampanii "Impossible is nothing". "Tu byłem. Kuba", czytamy na malowidle. Dziś jest piłkarzem londyńskiego Arsenalu. Jego podobizna na ścianie bloku, w którym się wychował i z którego ruszył w wielki sportowy świat pozostanie co najmniej przez dwa miesiące, czyli do połowy września 2023.

📢 LO im. Powstańców Śląskich w Bieruniu: Brylantowy jubileusz. Zobaczcie zdjęcia

LO im. Powstańców Śląskich w Bieruniu ma 75 lat. Brylantowy jubileusz. Pierwszy dzwonek z jubilatce zabrzmiał 1 września 1948 r., czyli 75. urodziny dopiero przed nami, ale obchody jubileuszu już się odbyły. Z rozmachem, z dbałością o szczegóły, jak zwykle w bieruńskim liceum pod dyrekcją Romualda Kubiciela. Wśród gości była absolwentka pierwszego rocznika maturzystów LO w Bieruniu.

📢 Trylogia Karolińska. Książki o parafii bł. Karoliny w Tychach

Trylogia Karolińska to trzy książki na 30 lat parafii bł. Karoliny w Tychach pod kierunkiem budowniczego i proboszcza, ks. prałata Józefa Szklorza. To historia budowy kościoła i rozwoju niezwykłego duszpasterstwa, bogactwo zdjęć oraz anegdoty, a także naukowe przedstawienie tego wielkiego dzieła ks. prałata Józefa Szklorza, jakim jest parafia bł. Karoliny i związany z nią Ośrodek Christoforos.

📢 Wakacje 2023 w Niepublicznym Przedszkolu Kubusia Puchatka w Tychach. Zobaczcie zdjęcia

Wakacje w Niepublicznym Przedszkolu Kubusia Puchatka w Tychach to czas starannie zaplanowany. To nie tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze, ale także kształcące i rozwijające. Prócz zajęć plastycznych i muzycznych czy sprawnościowych i ogólnorozwojowych są też zajęcia relaksacyjne i sensoryczne.

📢 Tragiczny wypadek w Tychach . Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę. Do tragedii doszło w pobliżu ul. Myśliwskiej

Wypadek w Tychach. 16 lipca, ok. godz. 22.00 doszło do śmiertelnego potrącenia na torach kolejowych. Pociąg relacji Katowice – Zwardoń w pobliżu ul. Myśliwskiej potrącił mężczyznę.

📢 Poznaj WAKACYJNE GRZECHY - z nich musisz się wyspowiadać! Te przewinienia latem popełniamy najczęściej LISTA!

WIARA. Wakacje często są okresem, w którym możemy odpocząć, cieszyć się czasem wolnym i zwiedzać nowe miejsca, próbować jedzenia, którego dotąd nie mieliśmy okazji widzieć na oczy, poznawać nowych ludzi. Niestety, czasami pod wpływem swobody i rozluźnienia, możemy popełnić różnego rodzaju grzechy, które nie będą łatwe do rozgrzeszenia. Co znajdziemy na liście?

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Co dalej z cenami sprzętu AGD?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na tychy.naszemiasto.pl Nasze Miasto