Suszarki XXI wieku – bezpieczne suszenie i ochrona twoich ubrań

Materiał informacyjny CANDY
Suszarki do ubrań to dynamicznie rozwijająca się kategoria sprzętu gospodarstwa domowego, która cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Ich najważniejszą zaletą jest – oprócz szybkości wysuszenia twoich ubrań – gwarancja bezpieczeństwa suszonej odzieży – bez ryzyka skurczenia się, utraty kształtu czy mechacenia tkanin przy jedoczesnych niskich kosztach użytkowania. Poznaj niezawodne i wszechstronne suszarki Candy RapidO RO H10A2TE-S i RO H10A2TCEX-S.

Wybierając urządzenie takie jak suszarka, warto zastanowić się nad dostosowaniem urządzenia do naszych potrzeb i zwrócić uwagę chociażby na jego ładowność, liczbę dostępnych programów, czy użytecznych funkcji. Candy RapidO RO H10A2TE-S i RO H10A2TCEX-S mają pojemność do 10 kg i wyposażone są w 14 programów, w tym 8 automatycznych i 6 czasowych. Dodatkowo w urządzeniach mamy do dyspozycji opcje, takie jak: gotowe do prasowania, suche do powieszenia czy suche do szafy. W zależności od tego jaki wariant wybierzemy, specjalne czujniki w suszarce dopasują czas trwania suszenia do aktualnego poziomu wilgotności naszej odzieży.

Najczęstszym zmartwieniem klientów, chcących posiadać suszarkę, jest obawa dotycząca zniszczenia odzieży podczas pracy urządzenia. Dzięki innowacyjnym suszarkom Candy twoje ubrania będą bezpieczne jak nigdy dotąd. Suszarki Candy RapidO RO H10A2TE-S i RO H10A2TCEX-S wyposażone są bowiem w czujniki kontrolujące wilgotność, dzięki czemu nie przesuszysz swojego prania. O bezpieczeństwo twoich ubrań zadbają również czujniki minimalizujące ryzyko utraty kształtu czy kurczenia się odzieży. Dodatkowo suszarki Candy posiadają pompę ciepła, która pozwoli wysuszyć twoją odzież w niższej temperaturze, dbając przy tym o bezpieczeństwo tkanin. Z pomocą suszarek Candy RO H10A2TE-S i RO H10A2TCEX-S wysuszysz równie bezpiecznie swoje wełniane swetry. Urządzenia te posiadają bowiem certyfikat Woolmark, gwarantujący bezpieczne suszenie nawet najbardziej delikatnych tkanin. To jednak nie wszystko – suszarki Candy równie skutecznie pozbędą się kłopotliwych kłaczków z odzieży oraz wygładzą twoje ubrania zapewniając im niezwykłą miękkość i delikatność.

W modelach RO H10A2TE-S i RO H10A2TCEX-S marki Candy RapidO zastosowano nowoczesną technologię, dzięki której twoje ubrania będzie łatwiej wyprasować, co zapewne ucieszy osoby, które nie lubią pogniecionych ubrań, a nie przepadają za prasowaniem. Dzięki funkcji Easy Iron, znacząco skrócisz czas poświęcony na prasowanie. Dodatkowo suszarki Candy RapidO dają możliwość szybkiego i skutecznego usuwania zagnieceń z odzieży, którą właśnie wyjęliśmy z szafy. To świetne udogodnienie, szczególnie gdy musisz szybko wyjść z domu lub gdy znajomi zaskoczą cię niespodziewaną wizytą.

Mocnym atutem suszarek Candy RapidO jest fakt, że są to urządzenia bardzo efektywne ekonomicznie. Dzięki zastosowaniu pomy ciepła w urządzeniach Candy, koszt korzystania z suszarki obniżył się ponad trzykrotnie.

Na co jeszcze powinieneś zwrócić uwagę? Na niezwykle prosty montaż. Nie ma potrzeby podłączania urządzenia do odpływu kanalizacyjnego, wystarczy podłączyć je do gniazdka elektrycznego. Nowoczesne suszarki H10A2TE-S i RO H10A2TCEX-S posiadają pojemnik EasyCase umiejscowiony na drzwiach urządzenia. Ten ergonomiczny i łatwy do wyciągnięcia zasobnik, umożliwia zbieranie wody podczas suszenia i ponowne jej wykorzystanie. Dodatkowo udoskonalona struktura i kształt pojemnika wpływa znacząco na pracę urządzenia, a także pozwala na umiejscowienie suszarki na pralce bądź w innym miejscu w mieszkaniu, nie martwiąc się o dodatkowe przyłącza.

Modele Candy RapidO RO H10A2TE-S i RO H10A2TCEX-S posiadają także niezwykle wygodny, większy i wyżej położony otwór drzwiowy, dotykowy interfejs oraz wyświetlacz w języku polskim, co niewątpliwie jest dodatkowym atutem urządzeń.

Entuzjastów nowoczesnych technologii na pewno ucieszy fakt, że suszarki Candy RapidO mogą być obsługiwane poprzez aplikację simple-Fi z poziomu naszego smartfona. Dzięki aplikacji możesz korzystać z inteligentnych funkcji i dodatkowych cykli suszenia, monitorować pracę urządzenia, a także korzystać z porad dotyczących prawidłowego suszenia twoich ubrań.

Materiał oryginalny: Suszarki XXI wieku – bezpieczne suszenie i ochrona twoich ubrań - Polska Times

Dodaj ogłoszenie