Tyskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości to miejsce, gdzie prócz ofert tyskich firmy są również stoiska Powiatowego Urzędu Pracy w Mikołowie i Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie. Będzie też możliwość rozmowy z doradcą zawodowym o tym, jak założyć własną firmę. Do dyspozycji zainteresowanych będą przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego, Państwowej Inspekcji Pracy w Katowicach czy Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.
Swoją obecność zapowiedzieli także: Młodzieżowe Centrum Kariery w Tychach, Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, jak również Wojskowe Centrum Rekrutacji w Tychach.
Pracodawcy, którzy chcieliby wziąć udział w Tyskich Targach Pracy i Przedsiębiorczości powinni skontaktować się z Powiatowym Urzędem Pracy w Tychach po numerem telefonu (32) 781 58 61.
Tyskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości odbędą się 18 maja w godz. 10-13 na stadionie miejskim przy ul. Edukacji 7.
Organizatorami Tyskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości są: Urząd Miasta Tychy, Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Podstrefa Tyska, Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Tychach oraz Powiatowy Urząd Pracy w Tychach.
Strefa Biznesu - Co z limitami płatności gotówką?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?