Kibice GKS Tychy zachwyceni - zobacz zdjęcia z trybun! Ich zespół pokonał Motor i został wiceliderem tabeli

Rafał Musioł
Kibice GKS Tychy znów mają duże powody do radości.
Kibice GKS Tychy znów mają duże powody do radości. Marzena Bugala-Astaszow / Polska Press
SPORT. Piłkarze GKS Tychy pokonali Motor Lublin i awansowali na należące do tej pory do rywali drugie miejsce w tabeli. Zobaczcie zdjęcia z meczu i kibiców, którzy go oglądali.

Fani GKS Tychy zachwyceni! Ich zespół pokonał Motor i został wiceliderem tabeli

Piłkarze GKS Tychy rozpoczęli sezon z impetem, ale ostatnio złapali zadyszkę. Jeden punkt w trzech meczach oznaczał obsunięcie się w dolne rejony strefy barażowej. Przed starciem w wiceliderującym Motorem kibice śląskiego klubu mogli więc mieć powody do obaw, zwłaszcza, że lublinianie znakomicie prezentują się na wyjazdach.

Statystyki jednak nie grają. GKSwrócił na wysokie obroty i bezlitośnie wypunktował gości. Na prowadzenie wyszedł już w 14 minucie. Mateusz Radecki przejął piłkę w środku boiska, a Krzysztof Machowski w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi rywali. Po kolejnych 14 minutach było 2:0. Tym razem Wiktor Żytek idealnie zamknął dośrodkowanie Machowskiego.

Po przerwie Motor przejął grę, GKS skupił się na pilnowaniu wyniku, ale niewiele z tego wynikało. Tyszanie dość spokojnie, i przy pomocy odrobiny szczęścia, kontrolowali wydarzenia i nie dopuścili do nerwowej końcówki.

W nagrodę za zwycięstwo tyszanie minęli Motor i teraz to oni są wiceliderami tabeli.

GKS Tychy - Motor Lublin 2:0 (2:0)