Mecz Legia Warszawa - GKS Tychy. Wysoka porażka tyszan z mistrzem Polski. Poznaj WYNIKI i sprawdź ZDJĘCIA

Jacek Sroka
Jacek Sroka
Piłkarze GKS Tychy wysoko przegrali z Legią Warszawa

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Piłkarze GKS Tychy wysoko przegrali z Legią Warszawa Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE fot. GKS Tychy 1971/Twitter
W swoim drugim meczu kontrolnym piłkarze GKS Tychy wysoko przegrali z Legią Warszawa. Spotkanie rozegrano w ośrodku treningowym mistrzów Polski w Książenicach pod Warszawą. Zobaczcie zdjęcia z meczu Legii z GKS Tychy i poznaj WYNIKI.

Legia Warszawa - GKS Tychy 4:0. Wysoka porażka tyszan z mistrzem Polski

Piłkarze GKS Tychy wciąż pozostają w zimowych sparingach bez zwycięstwa. W piątkowe popołudnie tyszanie przegrali z Legią Warszawa 0:4 wyraźnie ustępując na boisku mistrzom Polski.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z MECZU LEGIA - GKS TYCHY

Legia po powrocie z obozu w Dubaju jest na zupełnie innym etapie przygotowań niż piłkarze trenera Artura Derbina, którzy dopiero w niedzielę wyjadą na zgrupowanie do Ustronia.

Warszawianie szybko objęli prowadzenie, bo już w 1 minucie spotkania grającego kiedyś w Legii Konrada Jałochę głową pokonał Rafael Lopez wykorzystując dośrodkowanie Mattiasa Johanssona.

Drugi gol dla gospodarzy sparingu padł tuż przed przerwą. Po centrze byłego zawodnika Piasta Patryka Sokołowskiego Mateusz Wieteska obsłużył Lindsaya Rose, a reprezentant Mauritiusu z pierwszej piłki trafił do siatki.

Po przerwie w roli główniej wystąpił Tomas Pekhard. Czech najpierw wypracował rzut karny, który wykorzystał Josue, a następnie sam trafił do bramki dobijając uderzenie Lopesa.

Legia odniosła czwartą wygraną w tym okresie przygotowawczym. Tyszanie pierwszego zimowego zwycięstwa poszukają w środę. W tym dniu zaplanowali dwa sparingi. Najpierw zagrają z Sandecją Nowy Sącz, a później z GKS Jastrzębie.

[przycisk_zdjęcia]

Legia Warszawa - GKS Tychy 4:0 (2:0)
Bramki
1:0 Rafael Lopes (1), 2:0 Lindsay Rose (45), 3:0 Josué (67-karny), 4:0 Tomáš Pekhart (68)

Legia Boruc - Rose (70. Pierzak), Wieteska, Hołownia (85. Grudziński) - Johansson (80. Kwiatkowski), Slisz, Sokołowski, Josué (85. Kamiński), Lopes (70. Strzałek), Skibicki - Pekhart (85. Skwierczyński).

Tychy Jałocha (46. Odyjewski) - Połap, Nedić, Żytek (79. Orliński), Wołkowicz (79. Machowski) - Biel (46. Kargulewicz), Pawlusiński (46. Szymura), J. Piątek (60. Paprzycki), Wachowiak (46. Kozina) - Malec (46. Grzeszczyk), Rumin (75. Dzięgielewski).

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani